Forum despre Rompetrol Grup - KazMunaiGas

alex Miercuri, 10 Aprilie 2013
cum este mediul de lucru la Rompetrol?
Ex rompretrol downstream Duminica, 13 Octombrie 2013

Am lucrat la Rompetrol Downstream intr-o statie din Bucuresti,m-am angajat lucrator comercial si am plecat ca si sef tura. Multa munca, cerinte foarte mari, bani destul de putin. Sa lucrezi la sediu e ok.

true Luni, 21 Aprilie 2014

Rompetrol, well pai la Rompetrol e la fel ca la orice alta multinationala, la sediu atmosfera ok oameni ok doar ca salarile sunt aceleasi din 2008 asta la joburile middle level.
Backoffice 1400 ron , Credit 1700ron ,Ag.vanzari 2500 ron , Statie 1000 ron, TeamLeader 3000-3500max, Manager 7000 ron >

Jonnie Duminica, 8 Iunie 2014
Din cate vad, Peste tot e la fel.
OMV, Rompetrol.
Intrebarea e ce poti sa faci in conditiile astea?
Nu poti sa te bazezi decat pe tine.
As dori informatii despre perspective de cariera, despre ce se intampla cu noii angajati, tinerii absolventi. Ma refer la sectiile de Rafinarie, nu la statii.
Eu Joi, 4 Decembrie 2014
Ce salarii se oferta pentru inceput ca si lucrator la pompa ?(am diploma de bac , daca conteaza)
bianca Luni, 29 Decembrie 2014
am vazut ca au Contabil (perioada determinata 6 luni) REACTUALIZAT. cum este, stie cineva? salariu, conditii, interviuri? Va multumec.
Costin Sambata, 27 Iunie 2015
Buna tuturor, doresc sa expun experienta avuta in cadrul unui interviu la rompetrol kmg.Ca un disclaimer tin sa precizez la inceput ca: am 2 multinationale la activ, 2 francize ...
Mevia Luni, 28 Martie 2016
Pentru un post pe procurement, ce anume faci mai exact? Si cum este interviul?