Forum despre Rosegur

....sau mai bine spus....CE A FORT ROSEGUR
....scuze...sau mai bine spus...CE A FOST ROSEGUR
Lola Marti, 9 Aprilie 2013
E ok teo. Totul a inceput de la afirmatia mea care nu isi avea rostul. Leonidas credema ca am adus bani buni pt rosegur. Teo, oameni de care raspund ( numar format din 2 cifre ) nu au avut probleme de nici un fel. Ma intereseaza oamenii mei pt ca datorita lor am fost promovata. Sincer eu nu prea am mare lucru de facut pt ca ei fac aproape totul. Si e normal sa ma zbat pt ei.
Lola Marti, 9 Aprilie 2013
K4c stefan muresan se ocupa de decathlon. Si intradevar salariile sunt foarte bune. Unii chiar castiga mai mult ca mine :) Ia legatura cu el si mai departe iti urez bafta.
Lola Marti, 9 Aprilie 2013
Leonidas ai perfecta dreptate. Sunt niste comentarii mai mult decat ok. Nu ma duc cu ura la sediu, ma duc cu lehamite pt ca intotdeauna agentii de rand sunt scosi tapi ispasitori pt tot ce se intampla din vina celor de sus care nu sunt in stare de nimic . Din cauza asta nu ma interesat nimic in afara de mine si echipa mea.
Teo Marti, 9 Aprilie 2013
....inca o data imi permit sa te felicit Lola...fara nici un dram de ironie.....leadership-ul se pare ca nu este la indemana oricui
Teo Marti, 9 Aprilie 2013
....Lola....te rog din suflet....nu exista agenti de rang superior sau inferior....cu atat mai putin agenti de rand....sunt pur si simplu agenti....truditori ai Rosegur-ului.....sunt oameni care au pus sufletul si umarul pentru ca Rosegur sa fie clasificat ca brand
adnana Marti, 9 Aprilie 2013
bai fratilor,mai terminati-va cu comentariile si haideti sa facem un mare circ macar acum in al 9-lea ceas daca va tine!!!!cu televiziuni,cu tot tacamul.daca e bal,bal sa fie!ce ziceti?la spital cine o mai ramane!
care va bagati?
Lola Marti, 9 Aprilie 2013
Nu am probleme de genu asta. Toti suntem egali. Eu am vrut sa scot in evidenta ca indiferent ce se intampla niciodata nu e vina celor de sus.
da!da!
ana Miercuri, 10 Aprilie 2013
mai lola vorbesti din carti care ma toti suntem egali
flo Miercuri, 10 Aprilie 2013
adnana esti tare chiar nu s a gindit nimeni la asta ?eu am vrut sa scot oamenii din posturi in perioada Craciunului dar s au razgindit stii cum e rau cu rau dar mai rau fara rau
ana Miercuri, 10 Aprilie 2013
mai lolica tu esti roxanica
Lola Miercuri, 10 Aprilie 2013
Ana, pot sa fiu oricine vrei tu.
K4C Miercuri, 10 Aprilie 2013
Mersi lola sper sa pot face ceva. Flo mersi pt chestia cu legiunea dar nu mersi. Decat 600 euro afara mai bine 4-500 in tara. Mergi tu in legiune flo.
ana Miercuri, 10 Aprilie 2013
asta da denteles mai lolica roxanica
ana Miercuri, 10 Aprilie 2013
ai venit in locul lui goian sa faci treaba nu sa ti faci favoriti
flo Miercuri, 10 Aprilie 2013
de unde stii ca nu am fost?
Teo Miercuri, 10 Aprilie 2013
....super tare Ana.....intuitie feminina, recunosc.....nu m-am gandit ca Lola ar putea fi Roxii.....daca e asa, as dori sa o intreb...."oamenii ei" au vazut vreodata cam cum arata un stat de plata emis de comp. financiar al Rosegur?, au semnat pe el? si-au primit fiecare fluturasul de salariu? in ultimii 3 ani?....as fi foarte curios