Forum despre Rosegur

TICA Vineri, 5 Octombrie 2012
Lucrez de 3ani cu un salar ft.mic fara bonuri de masa dar alta e problema insp.obiect.vorbeste ft.urat cu ag.m-a facut in toate felurile
johnnn Vineri, 5 Octombrie 2012
a..... atitudinea sefului cum ar veni. nu stiu cum este organizarea la Rosegur. nu ai cum sa rezolvi problema?
flo Sambata, 6 Octombrie 2012
pt bo(g)u tu esti nou
flo Sambata, 6 Octombrie 2012
pt gica sau tica
pt tica Miercuri, 10 Octombrie 2012
si ai sa mai lucrezi inca trei daca nu pleci de la ei
mama lui tica Luni, 15 Octombrie 2012
Anunt de angajare la ROSEGUR
Societate comerciala angajam ... (agenti de paza) cum le ziceti voi, program de lucru 200 ore pe luna si un salariu de 600 de lei.(daca sinteti cuminti.::)))
Gastele sa trimita cite un cv (pe rind nu toti o data) la 021.212.45.40.
flo Vineri, 19 Octombrie 2012
sa-i vezi pe aia de la mall din iasi cum flutura camasile pe ei de atatia muschi si stau cu tomfele atirnind si cu statia in mana ce vorbesti d-le adevarati ce mai... s-au si speriat hotii gata nu mai intra la furat
flo pt mama lui tica Vineri, 19 Octombrie 2012
acum le zice mai nou AGENTI DE SECURITATE ...KGB ce mai
eu Marti, 23 Octombrie 2012
acum merge cu o vrajeala ca platesc cu 4,5 lei pe ora, nu conteaza cate ore bagi. poti sa te trezesti pe grafic ca trebuie sa faci 240 sau cu 180. si in astia intra si bonurile... toti te trateaza ca un scalv, nu angajat. daca nu faci ce iti cer ei(unele chiar abuzuri sau tampenii) fac in asa fel sa te dea afara. in bucuresti se ia 7 sau chiar 8 lei pe ora. in provincie 4,5. asa a ramas de ani buni. in bucuresti le ma mareste, dar capitala e capitala, doar acolo, provincia poate sa astepte...
tot eu Marti, 23 Octombrie 2012
asta vorbind de mall-uri, de mandria rosegurului, INDITEX(zara, pull and bear, bershka etc.) vin hotii si te roaga sa iti iei pauza ca iti dea si tie 50 lei daca ii lasi sa intrii, sa vedem cati agenti vor mai fi loiali...
flo Miercuri, 24 Octombrie 2012
50 e mult, merge o cafea si o cola
flo Miercuri, 24 Octombrie 2012
sa vezi doi in combinezoane visinii de la peste security sau guard trecuti de juma de veac impreuna aveau 100 de kg ce beau dintr-un pet de o culoare incerta o bautura incerta probabil ceva vin din pufoaica ce trageau de o boschetara simpatica si probabil o convingeau sa mearga cu ei asta in vara in gara la constanta...astia sunt bodyguarzii din romania
eu Sambata, 27 Octombrie 2012
ba fratilor aveti dreptate sunt niste naseriosi si neprofesionisti cea ce fac asti de la ROSEGUR(...) au pierdut foarte foarte multi oameni buni pe prostia lor si binenteles a CONDUCERI in special daca stiau sa ai aprecieze pe cei buni era bine pnt.toata lumea
Dorel Marti, 20 Noiembrie 2012
Stie cineva detalii despre functia de inspector operatii la aceasta firma?salariu,program?
flo Luni, 3 Decembrie 2012
mai iti da 3 mese in cap pe zi bonusuri in nature adica freci femeile de servici de pe scara blocurilor masina de tocat la scara te lefon rpandula de serviciu si bonuri de masa trase la xerox cit incape mincamiai vrei sa fii si tu vreun regulator jmekere ce esti
flo Luni, 3 Decembrie 2012
dorel scula de purcel
dorel Luni, 3 Decembrie 2012
astept in continuare un raspuns concret de la cineva intreg la minte.
fost angajat Joi, 6 Decembrie 2012
Pentru flo , lasa vrajeala esti sef de tura la Inditex Iasi - furi de rupi , faci cum vrei tu legea cu sustinerea sefului de la Iasi si incepi sa postezi minciuni de sefi care au plecat la ALISTAR , macar cel care a plecat la ALISTAR a facut foarte multe pentru ROSEGUR ZONA MOLDOVA , TU PINA LA URMA DACA PLECI DE AICI ESTI MURITOR DE FOAME - AICI ESTI SMECHER .
flo Luni, 10 Decembrie 2012
corect cel care a plecat la alistar a facut f multe pt rosegur.asta cu muritul de foame mai usor, pina la urma se gaseste ceva de facut pt fiecare
flo Luni, 10 Decembrie 2012
detalii despre I.O.gasesti la fisa postului pe site