Forum despre Rosegur

ana Sambata, 29 Martie 2014
AI carnet Teo eu de la RGam ajuns grefiera la tribunalu mare am o oferta ptr tine
Teo Duminica, 30 Martie 2014
am si carnet
Teo Duminica, 30 Martie 2014
...m-ar interesa oferta Ana....trimite-mi un email scurt la adresa printesaadorata@yahoo.com
Samir Joi, 17 Aprilie 2014
Salutare colegi observ ca sa cam asternut linistea nu mai zice nimeni nimic?noutati ceva chiar bune sau rele:)....Ana,Teo unde ati disparut:)...valabil si pt LOLA...va salut pe toti! aaaaa uitasem pt cei de pe la Bucuresti ce puteti sa imi spuneti despre firma TEAM GUARD sunt seriosi banii ii dau la timp?
NoulRSG Vineri, 18 Aprilie 2014
Adevarul este ca ROSEGUR se duce in cap!. RAU DE TOT! Cum dracu puteti abera in halul asta pe aici. Ca si informatie de ultima ora, pentru toti rautaciosii, aflati ca ROSEGUR, a distribuit tichete cadou in valoare de 90 ron, fiecarui agent cu ocazia sarbatorilor de Paste! Si atunci cum se duce in cap? Sau vor sa cheltuiasca banii mai repede pentru a se lichida mai repede? Fratilor....ganditi inainte sa vorbiti . Baftat tuturor colegilor din Rosegur, si stati linistiti ca nu ramanem fara servici
flo Duminica, 20 Aprilie 2014
sarbatori fericite si Hristos a inviat
flo Duminica, 20 Aprilie 2014
pt noulrsg ti au dat astia bonuri de 90 ron sa le faci reclama?
The lizard Miercuri, 23 Aprilie 2014
Bonuri valorice de 90 RON? :D Hai maaaaai... Sa va fie de bine! Ce intrebare e asta cu dusul in cap? Normal ca Rosegur nu se duce in cap. Capul e spart de mult timp. Ce sa se mai duca si unde?

Serios acum, voi chiar nu vedeti situatia sau va prefaceti ca nu vedeti? Eu va cred ca vi se fac promisiuni, multe, multe, insa priviti realitatea in ochi. E mai bine asa. Parerea mea.
NoulRSG Duminica, 27 Aprilie 2014
Pai ce motiv as avea sa le fac reclama? Voi, cei care ati lucrat mult timp la Rosegur, presupun ca mai aveti prieteni sau cunostinte care inca mai lucreaza. De ce nu ii intrebati? Stiu ca rosegurul are capul spart de mult, insa noul director general si noua echipa incearca din rasputeri sa il vindece. Sper ca asa va fi . Stiu ceva de un proces cu Force One care inca nu s-a incheiat, dar mai stiu si ca dupa incheierea acelui proces se va cere iesirea din insolventa. Sa auzim numai de bine! "Individiosilor " :P
Un fost angajat Miercuri, 30 Aprilie 2014
Dragilor,
Asa cum am mai scris si prin luna Mai 2013, rezultatul acestui exercitiu (insolventa), va fi inchiderea sau in cel mai fericit caz, vanzarea firmei (pe bucati, la kg, oricum nu mai conteaza). Rosegur asa cum il stiati sau cel putin in forma asta, nu va mai fi. Ceea ce se intampla acum, nu are nicio legatura cu redresarea, asa ca luati lucrurile asa cum sunt si mergeti mai departe.
nicu Marti, 13 Mai 2014
Mai stie cineva ceva nou ce se mai intampla la Rosegur?
ionut Duminica, 1 Iunie 2014
Si uite ca a venit si 1 IUNIE si ROSEGUR nu a DISPARUT ba chiar o duce bine!!!
tg jiu Luni, 9 Iunie 2014
mai exista ROSEGUR pe piata
ion Marti, 17 Iunie 2014
ce se mai aude de rosegur?am auzit ca pierde lidl ia ssg din august o fi adevarat?
alex Marti, 22 Iulie 2014
Mai stie cineva ceva de rosegur???
Ciprian Miercuri, 6 August 2014
Salutare! Mai sunt cei de la Rosegur in Constanta? Trebuie sa completez o foaie cu venit si nu stiu unde sa-i gasesc?
nicu Joi, 28 August 2014
Rosegur mai traieste????
RICU Joi, 28 August 2014
Sunt in Insolventa
nicu Marti, 23 Septembrie 2014
stie cineva iasa din insolventa sau nu?
ricu Marti, 23 Septembrie 2014
Nicu,

Va iesi , totul depinde de cei care au preluat firma ! Daca vrei mai multe detalii despre ei intra pe www.rosegur.ro..