Forum despre Rosegur

flo Luni, 10 Decembrie 2012
nu sunt sef de ce zici tu fost angajat acolo unde zici tu
flo Marti, 11 Decembrie 2012
si ma rog de ce esti fost angajat?de ce nu mai activezi?ai iesit la pensie?
noi Miercuri, 12 Decembrie 2012
Anunt de la "centru"
Agentii care sint cuminti , nu ciripesc si nu vor salarii mai mari in 2013 sa fie linistiti ca nu le majoram salariile, le mai taiem putin.:))))))
Conducerea mirifica !
noi Miercuri, 12 Decembrie 2012
In traducere
Luam de la voi si mai punem la noi (la conducatori):))))))))))))))
Dorel Miercuri, 12 Decembrie 2012
Am vazut fisa postului.ma intereseaza detalii concrete despre salariu, program si mediul de lucru.
flo Miercuri, 12 Decembrie 2012
esti tata lor tai si spinzuri in litera legii ai intre1300 si 1500 +tichete de masa ,in fctie de cit de bine iesi semestrial sau anual ai si bonusuri in bani sau tichete cadou,in sensul sa nu ai probleme in obiectve ,masina de servici,tel de serv,program lejer,care tine tot de cit de bine iti strunesti oamenii,dar stii cum e,in caz de abateri grave sau evenimente toate se sparg in capul tau
flo Miercuri, 12 Decembrie 2012
vor nu vor tot trebuie sa mareasca salariile daca se face minimul pe econ 850 asa cum au promis in campanie de la 1ian 2013 si asta e pt paznici,adica necalificati,depinde cum esti pe contract trecut,fiindca ei au mai facut artifici din astea cu modificatul fctiei.oricum cei de pe interventie si transport,adica cateii si lingaii lor au mai mult decit agentii
flo Miercuri, 12 Decembrie 2012
si anul trecut tot asa au procedat au taiat cam 50 de om in decembrie si de la cel putin 3000 de angajati se cunoaste si au pus la ei,normal nu trebuia sa aiba si ei porcul de craciun ca si ei e lume
dorel Joi, 13 Decembrie 2012
ms de raspuns.
flo Miercuri, 26 Decembrie 2012
sarbatori fericite ,craciun fericit si la multi ani tuturor angajatilor rosegur
flo Sambata, 29 Decembrie 2012
mai nea daniel timofei zi macar un simplu la multi ani subordonatilor tai ca nu te costa nimic daca altceva nu ai sa le dai
flo Sambata, 29 Decembrie 2012
eu va doresc multa sanatate si 1000 de ani pace. DOAMNE ajuta!
seriful Duminica, 20 Ianuarie 2013
salutari.asta e cea mai de ...firma.face discriminari salariale intre agentii din Bucuresti si cei din restul tarii.cei din bucuresti sunt platiti cu 7,5 lei pe ora,iar cei din teritoriu cu 3,7-4,5 lei pe ora.motivatia este data de o anume Dascalu si mai nu stiu cum o cheama si suna cam asa: viata in bucuresti e mai scumpa.voi sunteti din provincie.in anumite obiective de dau bonusuri in altele nu.de ce oare ? astia profita de faptul ca negasindu-se locuri de munca apelam la ei ca nu avem incotro.mai multe detalii mai incolo.salutari
flo Sambata, 26 Ianuarie 2013
bataie de joc e si cu cei ce sunt schimbatori pt libere si concedii si care isi asigura transportul in diverse localitati din judet pe banii lor !!! unde e ITM ul?
sica Vineri, 1 Februarie 2013
ba sa va zic eu care e treaba cu rosegur..
aia la birouri iau o gramada de bani pe fraierii care se angajeaza si cam atat.
am lucrat la astia dar am facut ce am vrut eu si am stat cat mi-a mers mie bine,apoi ciao !
profitati cum si cat puteti de orice ca oricum sunt va fura la bani si la bonuri lunar !
flo Sambata, 2 Februarie 2013
corect.bine zis sica.oricum bataie de joc e pe la toate firmele de paza
Teo Luni, 25 Februarie 2013
ROSEGUR ?....un brand, care a stralucit pana nu demult, "slefuit" de zeci,sute sau chiar mii de oameni care au pus umarul pentru aceasta....acum? ROSEGUR tot un brand, mai putin stralucitor mai putin vizibil. Spargeti monopolul supercentralizat de la Bucuresti domnilor responsabili si dati posibilitatea celor din teritoriu sa gaseasca clienti si beneficiari pentru serviciile oferite in zona fiecaruia de responsabilitate....nimeni nu cunoaste mai bine ca ei zona si nimeni nu poate avea relatii mai bune cu beneficiarii decat ei....conditie sineqvanon si elementara de menegement performant....automat serviciile si calitatea lor creste,contractele de asemenea vor creste si nu in ultimul rand salariile vor cunoaste un trend ascendent,ceea ce va duce invariabil la stralucirea de altadata a ROSEGUR-ului si implicit multumirea sufleteasca si motivarea in plus a personalului muncitor din ROSEGUR.
Sa auzim de bine !!!
Teo Luni, 25 Februarie 2013
...imi cer scuze pentru greselile din cuvantul MANAGEMENT...cred ca se datoreaza vitezei cu care se deplaseaza blindata...multumesc pentru intelegere
Va pup , PA, PA
claude Marti, 26 Februarie 2013
pt teo!ti a iesit nu un porumbel ci un stol din sau pe gura ,pai ce vrei mai mult daca iti motivezi oamenii din teritoriu acolo unde s au desfiintat pctele de lucru si acestia se zbat pt a prinde noi obiective , mai multi beneficiari,mai multe contrcte,mai multi bani etc...
Teo Marti, 12 Martie 2013
de ce nu merge forumul?