Forum despre Rosegur

chino Marti, 12 Martie 2013
pt ca cineva vrea sa-l sparga ;)
Teo Marti, 12 Martie 2013
WAW....se pare ca sunt probleme serioase pe la Rose
ana Miercuri, 13 Martie 2013
probleme grave
ana Miercuri, 13 Martie 2013
sunt niste idioti
Teo Joi, 14 Martie 2013
...asadar s-a intrat in insolventa....bravos domnule director...halal management...rog managerii firmei mama ( PROSEGUR ), sa reevalueze situatia reala si cauzele care au adus Rosegur-ul in aceasta stare de "moarte cerebrala"...ducem lipsa acuta de oameni performanti si cerebrali in structura de conducere si coordonare...setea de putere si "foamea" de bani a orbit "Bucurestiul'...pacat de bietii agenti si de personalul din teritoriu, care au facut si fac in continuare un efort extraordinar ca sa supravietuiasca....in ciuda faptului ca au fost anuntati de situatia in care se afla societatea....e trist, e strigator la cer, cum au putut distruge o firma de prima marime din tara si din lume, o mana de incompetenti.
Domnilor spanioli...dati o raza de speranta si o gura de oxigen Rosegur-ului...schimbati mamagementul romanesc cu unul spaniol si nu urmati procedura de insolventa....nu veti regreta....mii de oameni din Rosegur va vor multumi...trageti la raspundere pe cei ce au adus firma in acest hal si faceti ca acele " capete sa cada " si sa plateasca pentru tot ...inclusiv cu scuzele de rigoare pentru intreg personalul muncitor din Rosegur...noi inca mai credem in demnitate, verticalitate si performanta...AVEM NEVOIE DE OAMENI CEREBRALI
Va multumim anticipat
flo Vineri, 15 Martie 2013
s au dus la vale e de mirare cum au rezistat atat de mult pe piata
ana Sambata, 16 Martie 2013
teo tu ai lucrat la aceasta firma
Teo Duminica, 17 Martie 2013
Da
ana Duminica, 17 Martie 2013
si dece ai plecat
NeicaNimeni Luni, 18 Martie 2013
Salutare Teo la ce firma ai mai lucrat?,probabil ca tot o firma de prestigiu din U.E va cumpara si care este in Romania sau Polonia una sau alta nu are sectie de transport valori sau cealanta este 70% axata pe transport valori si este la inceput pe piata din romani de 2 ani,sa va ajute dumnezeu sa nu ramaneti fara serviciu este groaznic !!!
ana Marti, 19 Martie 2013
am inteles teau dat afara
Teo Marti, 19 Martie 2013
... inca nu, darrr....suntem pe " val "
ana Joi, 21 Martie 2013
am si eu un prieten la transport valori
laur Joi, 21 Martie 2013
asadar ce era clar de ceva vreme s-a adeverit insolventa si faliment. si o gramada de oameni care sufera in urma. si un director general care nu facea nimic decat sa ia un salariu baban si sa conduca o masina cat salariile noastre la un loc. trist
K4C Joi, 21 Martie 2013
Cica la decathlon sunt salarii babane.....stie cineva daca e adevarat.....daca e asa mar interesa si pe mine chiar daca e de munca mai mult ....mersi
ana Joi, 21 Martie 2013
laur si mai cum te chiama
ana Joi, 21 Martie 2013
teo esti la transport valori daca da cum e cu domnisoara roxana
flo Vineri, 22 Martie 2013
pt ana:de ce esti indiscreta chiar vrei sa afli cum e cu dra ROXANA?
K4C Vineri, 22 Martie 2013
Nu stie nimeni nimik de decathlon ?........Am citit si eu postarile acum.......chiar asa de rea e situatia la noi ?
ana Vineri, 22 Martie 2013
da mai vreau sa stiu cum e cu dra roxi