Forum despre Rosegur

flo Vineri, 29 Martie 2013
mARE DREPTATE IN PRIVINTA SALARILOR . CURIOS AS FI SA STIU CE SALARIU A AVUT SI ''MARELE DIRECTOR O.''
ioN Vineri, 29 Martie 2013
pai de ce "a avut" ?
ana Vineri, 29 Martie 2013
din auzite cam 60 mil
vasy Vineri, 29 Martie 2013
La craiova s-a ales prafu' de interventie...a fost cumparata de G4S. Nu mai au obiective deloc. In curand FALIMENT
ana Vineri, 29 Martie 2013
am auzit ca transportu valori o sal ia g4s
vasy Vineri, 29 Martie 2013
La obiectivul de la Mall (craiova) au fost preluati agentii cu tot cu obiectiv de cei de la G4S
Teo Vineri, 29 Martie 2013
....nu cred ana
ana Duminica, 31 Martie 2013
ai sa vezi teo
mircea Luni, 1 Aprilie 2013
Contractul cu INDITEX a fost vindut catre G4S
NeicaNimeni Luni, 1 Aprilie 2013
sau catre cei de la SECURITAS ROMANIA ,au preloat si mentenanta pentru sistemu CCTV in bucuresti totu este in ceata,mai toate firmele se indreapta in spre insolventa motive sunt numeroase dar si faptu ca ruleaza enorm de multi oamnenii care sunt ademeniti cu salari deosebite si conditi de munca de nerefuzat dupa ce ai semnat contractu de munca in care este specificat 750 cu tot cu orele de noapte si fara orele de noapte 520 este jalnic asa ca aveti mare atentie la ce documente semnati la angajare si aveti curaju si puneti intrebari .......,(cu 520 nu poti face nici un amarat de crdeit de 5.000)
NeicaNimeni Luni, 1 Aprilie 2013
mirce INDITEX si pe bucuresti tot G4S a preloat contractu de paza umana sau doar interventie si mentenanta????
NeicaCineva Marti, 2 Aprilie 2013
NeicaNimeni, in contract apare 750 salar BRUT, care se cam duce spre 500 si ceva NET, adica se platesc taxele catre stat (ma rog, o parte, din ce stiu, ca mai sant), si astia stiu ca chiar platesc taxele la stat, pe toate.
anonim Miercuri, 3 Aprilie 2013
datio afara mai baieti pe roxanica e terminata
ana Joi, 4 Aprilie 2013
nu mai yici nimic teo
simona Joi, 4 Aprilie 2013
Cine a mai plecat din firma la varf?
Teo Joi, 4 Aprilie 2013
...hai Roxi mama...baga din top....anunta-ti oamenii...ce mai astepti....anunta-i ca ati inaintat dosarul de faliment.....DE CE TACI????....ia uite aici...
Numar unic dosar: 11592/3/2013
Pagina 1
TERMENE DE JUDECATÃ:
Data Detalii
02/04/2013 Incheiere
Solutie: In vederea depunerii de inscrisuri.
09/04/2013
Solutie:
Pagina 1
Ultima actualizare: 03.04.2013
teo Joi, 4 Aprilie 2013
....de ce nu spuneti nimic....de ce taci si "mergeti numai pe burta"...mai aveti fonduri sa ne platiti pe luna in curs?....hai baga
Teo Joi, 4 Aprilie 2013
....nici in ceasul al 13-lea nu aveti bun simt sa spuneti oamenilor situatia reala, faptul ca ati recurs la faliment...sa va fie rusine !!!....SUNTETI JALNICI
flo Joi, 4 Aprilie 2013
e on moldova deja e al lui g4s
ge Joi, 4 Aprilie 2013
e-on cluj si transilvania e si el la g4s acum se vedem daca mai vedem salariul pe luna martie si pe aprilie pana se face ichidarea