Forum despre Sensiblu

ele Luni, 14 Mai 2012
salariu ca farmacista sensiblu bucuresti poate sa zica cineva?
Traian Vineri, 15 Iunie 2012
salutare salutare. as avea si eu o curiozitate. cam cat ar castiga un manager de farmacie Sensiblu :) ?
Gallenus Miercuri, 20 Iunie 2012
Nu exista manager de farmacie, ci farmacist sef. Poate te referi la manager de zona? E cu totul altceva.
Traian Joi, 21 Iunie 2012
da, farmacist sef doresc sa stiu. e doar o curiozitate :) multumesc.
mirelaC Joi, 9 August 2012
As dori sa aflu daca angajati vreo persoana cu Liceu in Targoviste ,pe orice post?
kike Vineri, 30 Noiembrie 2012
salutare, trebuie sa fac un proiect pentru facultate despre o firma si am ales sensiblu si as dori si eu informatii despre conducere( numele celor din conducere ) daca se poate in rest am gasit restul informatiilor pe net
ileanacosinzeana Luni, 4 Noiembrie 2013
se mai fac angajari la sensiblu?
cautator Galati Luni, 10 Februarie 2014
Ce puteti sa spuneti despre postul de Consultant Customer Care la ei? Cum e atmosfera, conducerea etc?
daria Luni, 7 Iulie 2014
Cat castiga in Bucuresti un angajat pe postul CONSULTANT VANZARI COSMETICE? Multumesc
eu Miercuri, 9 Iulie 2014

un consultant cosmetice, in provincie, a ajuns sa ia cam 800 de lei salariu.. a scazut de la vreo 1400, cum era acum 2 ani.. munca e multa, stres, dar, pana la urma asa e peste tot. daca vrei sa muncesti, muncesti.

ina Luni, 11 August 2014
va rog dc poate sa-mi spuna cineva cam ce salarii iau asist.de farma.la voi si pe ce baza se fac angajarile?
gabi Sambata, 27 Septembrie 2014
angajarile se fac strict pe impresia de la interviu. Cat de bine cunosti notiunile de farmacie, stii sa recomanzi etc. se intampla sa se ceara si referinte in cazul in care nu sunt foarte convinsi de tine.
Cel mai bine pus la punct lant in ceea ce priveste sistemul de lucru.