Forum despre Serviciul Public Judetean de Paza si Protectie Iasi (Directia Judeteana de Paza si Ordine Iasi)

un ag de paza Luni, 14 Aprilie 2014
Apreciez cele aratate de tine Dorel, dar oare cati gandesc, ca tine? Toti sunt fricosi pentru motivul ca isi vor pierde serviciul. Banuiesc ca stii despre amenintarile permanente ale copacului numarul 1si nr 2 ba mai mult a aparut si copacul nr.3 cel care ne ameninta in loc sa ne sustina-( care este ales si platit pentru asa ceva). Ce ziceti colegi, mai suportati mult aceasta stare?
misu Luni, 14 Aprilie 2014

Mai paznicilor , vad ca vorbiti ca la ora de biologie lasati prostiile si faceti-va serviciul corespunzator ca salariul il luati la timp . In rest ce treaba aveti voi cu sefii? Cat de curand vor veni sefi noi de la PSD, o sa vedeti,iar daca nu credeti intrebati...

un ag de paza Luni, 14 Aprilie 2014
In curand vei fi si tu paznic,te vei transforma din mare sef intr-un mare paznic ce vei sta intre colegii care cu ''onoare'' ti-ai batut joc de ei. O sa te vad eu atunci cand vei sta langa mine cum o sa mai raspunzi. Daca te dau astia afara tu nu stii sa faci nimic decat paza,asa ca vei muri de foame.Astept sa vina PSD-ul la conducere sa va arunce afara ca pe masele stricate,atunci o sa va vad eu fata.
catre ag de paza Luni, 14 Aprilie 2014

Asa cumatre nu te lasa....am lasat UN om de BAZA...nu? Ce tava buna cu placinte ai adus pentru noi cand te-ai angajat...buna pila ti-a pus cumatru...ce zici nenea?

misu Marti, 15 Aprilie 2014
Mai cumetre vezi ca ma confunzi cu seful garii . Tu nu ai habar de paza, daca nu te aducea cumatru ramaneai un amarat de placentar. Agitatoruleeeee...
un ag de paza Marti, 15 Aprilie 2014
raspuns ptr misu-am impresia ca tu gresesti adresa,esti pus intr-o mare dilema.Chiar daca te crezi un mare sef o sa te convingi la final ce ai sa fii.Simti cum iti zboara scaunul de sub fund? Pacat ca nu ai avut limita de urcat, acum o sa cazi de prea sus si nu o sa-ti vina sa crezi. Pentru tine pozitia in care te aflii e pre la inaltime,ai fi putut sa muncesti pe undeva prin fundul Moldovei in MUNTI sa nu te afli printre oameni.
misu Joi, 17 Aprilie 2014
Sarbatori fericite si paste fericit tuturor muritorilor care scriu pe acest site,indiferent de culoarea politica sau de functia care o detin. Sa de-a Domnul ca mai marele conducator cand va veni din C.O.sa aduca pe calea cea buna oile ratacite din acasta unitate,sa starpeasca betivii si puturosii din randurile noastre , Domnul sa fie cu noi .....
un ag de paza Vineri, 18 Aprilie 2014
Ne-am bucura foarte tare daca ar starpi lingaii,codosii si pe cei ce stau pe functii ridicandu-se pe cadavrele colegilor,care nu stiu decat sa bage strambe la '' Seful cel mare'' cum zici tu. Daca nu ar fi seful cel mare sa te tina sub fusta lui,tu ai fi un NIMENI, ai muri de foame. Si asa nu mai ai mult, nu ai vazut cum arati? Mai uitete si tu in oglinda.Dupa tine cine este seful cel mare? Cel care te asculta pe tine ce prostii debitezi? Care executa tot ce spui tu? Ajungand pana acolo sa ameninte oamenii cu darea afara din serviciu.Nu va este rusine,si nu va ganditi ca mai este un dumnezeu care o sa va loveasca atunci cand va este lumea mai draga.
sorin Sambata, 19 Aprilie 2014
Cei care se razboiesc sa aduca pace, cei care se urasc sa stie sa iubeasca, iar cei bogati sa invete sa daruiasca. Hristos a inviat!
un ag de paza Duminica, 20 Aprilie 2014
Ma bucur nespus ca ai revenit la sentimente mai umane,si ma minunez ca iti aduci aminte de dumnezeu. Domnilor agenti de paza care cititi acest forum va doresc sa aveti,un Paste fericit alaturi de cei dragi. Fie ca lumina invierii Domnului sa ne aduca lumina si bucurie in relatiile cu noii sefi care vor veni. Hristos a inviat !
Hristos Duminica, 20 Aprilie 2014
Deja vorbim de sefi noi ? cine, cand si unde!?
un ag de paza Luni, 28 Aprilie 2014
Din partea noastra sa va schimbe si in acest moment ca nu stiti decat sa va bateti joc de oameni, sa amenintati permanent sa aduceti numai pilosii vostrii la angajare.Poate se sesizeaza cineva din oficiu sa va intrebe cum faceti angajari fara examene, fara sa anuntati posturi libere in ziar. La angajarile anterioare ati angajati numai pilosi care stau acum pe posturile cele mai bune iar pe agentii vechi ia-ti pus pe cele mai rele posturi. Sa va fie rusine, o sa vina odata si ziua scadentei cind, poate o sa mai dati ochii si cu noi.Ar trebui sa stati numai cu ochii in pamant daca totusi inca mai aveti ochi.
Felix motanul Luni, 28 Aprilie 2014
Din cate vad numai tu postezi pe acest forum..din Cate stiu nu ai luat niciodata testul psihologic din prima.esti mereu nemultumit de toata lumea..dar cand ai fost angajat Ultima data cand ai venit din alta Tara..si stii bine de unde..cum ai fost angajat? In detrimentul altor colegi care erau mai buni ca tine ..nu vezi cum te chinui pe la teste? Ai uitat ce faceai cu incasarile din aerop.in urma cu 5 ani? Acum esti vorbitor prin statie ....de ce nu spui colegilor ca ai patut si TV in post? Si te mai plangi de conditii ..sa vezi si tu cum e stai sa te incalzesti la soba intr-o ghereta de tabla ? De fapt nici nu stiai unde sunt amplaste posturile..
un ag de paza Marti, 29 Aprilie 2014
Ai impresia ca numai tu ai dreptul la opinii. Probabil te crezi mai citit ca altii, te inseli, daca esti cine stiu eu atunci atunci vei avea de pierdut. Ai auzit ca se aprind flacarile la fundurile voastre? Eu nu am nimic de pierdut tot un paznic raman dupa cum va place voua sa ne spuneti.
Felix motanul Marti, 29 Aprilie 2014
Imi place ca te exprimi plastic...pai daca se aprind flacarile la fundurile noastre,mergem pe turbo..asa ca ciocu'mic...nu vezi ca esti o simpla marioneta? Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama? S-au saturat si colegii de tine .....ce tot insisti cu telefoanele ? Tot ne suni ca vrei schimbarea sefilor? Deja esti penibil....dute in italia la spalat bosorogii....shi daka stii cine sunt sa-mi iei boii de la bicicleta..mascaltone...
popovici Marti, 6 Mai 2014
domnule roman te rog frumos nu te lua de mine caci eu nu am timp sa stau pe internet veziti de treaba dumitale iar daca vrei sa spun mai multe sa stii ca stiu foarte mule despre dumneavoastra dar eu imi vad de treaba meanu m-am luat de nimeni nu am jignit pe nimeni iar cu privire la incasarile din parcarea de la aeroport ai face bine sa nu deschizi subectul caci o sa afle multa lume de ce am fost mutat
misu Duminica, 11 Mai 2014

Deci tu alimentezi barfa si rautatea pe acest forum domnule .......rusine,cred ca sti ce te asteapta

007 Marti, 24 Iunie 2014
urmeaza o restructurare
Gelutu Sambata, 22 Noiembrie 2014
Nu a mai scris nimeni nimic de mult... ma intreb oare ce sa mai intamplat?!!