Forum despre Shelter Security

MYKYMAUS Joi, 16 Octombrie 2014

Cine face afirmati ca ia bani la timp si ca s-au dat si la cei care au plecat , nu este un agent de paza , ci un inspector sau unul din conducere care a ascuns adevarul si incearca sa minta in continuare oamenii ! La o firma corecta un patron nu ajunge la puscarie daca era cu toate platile la zi . Ca agent de paza in aceasta firma , am prins hotii , le-am dat oamenii cu care au facut contracte mari pentru paza si niciodata nu am primit nici un fel de prima si nici salariul de merit . Din potriva la cei vechi salariile scadeau si ii pun pe inspectori sa le faca sicane si sa ii mute dintrun obiectiv in altul in fiecare zi , pana pleaca oamenii ca sa aduca pe altii si sa se foloseasca de ei si fara carte de munca ! Au fost mutati oamenii de pe Shelter pe noua firma Standard si nu au mai primit salariile din urma ! Acest ANGAJAT SHELTER 1 SI 2 se vede ca este cineva de la birouri :" VENITI SA VA ANGAJATI LA NOI , E FOARTE BINE " chiar daca patronul nu mai e in firma ! Nu vorbesc nici de foame si daca mi era somn nu stateam sa scriu cat de indignat si revoltat sunt de astfel de oamenii ! A venit si sfarsitul pentru aceasta firma , dar uni nu vor sa inteleaga sau le este greu sa piarda ce au avut si si-au batut joc ! AM DE LUAT BANI RESTANTI DE PE VREO 5 LUNI CUMULATE SI BONURI DE PE INCA VREO 3 LUNI , DAR TRIBUNALUL VA VERIFICA SI ATUNCI VOM VEDEA REALITATEA !

ciprica Joi, 23 Octombrie 2014

auzi ma sincer cred ca sunt pe aici vreo doi fustrati care ori au fost dati afara ori au plecat din cauza ca nui duce mintea sa produca nimik este normal daca muncesti 24 cu 48 si esti baiat sa te duca mintea sa mai faci si altceva daca astea intarzie cu plata banilor... bani sau dat mai taziu mai cu tragere de par dar sau dat nu pun mana ca nu este cazu nu este firma lui tata sau a lui mama dar cand vati angajat nu ati stiut ca este greu cu bani si ca se intarzie normal ca ati stiut dar vati complacut pe 12 13 milioane agent de paza sau 16 18 agent de interventie daca va angajati la alta firma unde va dadeau 8 milioane sau 6 milioane era socoteaza ca ii luati la timp asa ca nu va mai vaitati. din cate sa comfirmat sunt asociati cu tiger securiti si este vb ca pe 25 se ajunge la zi cu bani .. despre angajarii fratilor megeti la alte firme si luati bani in 3 luni cate 8 milioane si e socoteala BAFTA LA TOATA LUMEA

observator Duminica, 26 Octombrie 2014
Daca va uitati mai atent si cititi de mai multe ori commentul celui cu nick name '' angajatshelter2''
o sa va dati seama ca omul detine cea mai competenta caterinca si umor fin !!!
bouldelashelter Sambata, 8 Noiembrie 2014
sunt aproape de adevar cu banii