Forum despre Shelter Security

anonim Sambata, 23 Februarie 2013
1 martie greva frate buna idee parasiti posturile si faceti si ceva pagube are shelter bani
angajat Sambata, 23 Februarie 2013
o reclamatie la ITM
codul munci spune ca atunci cand angajatorul antarzie plata salariilor este obligat sa plateasca daune pentru prejudiciu adus angajatului ...dar ultima solutie o mare GREVA
anonim Luni, 25 Februarie 2013
cine doreste 1martie zi de greva an fata firmei nu va temeti agenti interventie sunt praf dar asi iau bani la timp
angajat shelter security alex Luni, 25 Februarie 2013
sa speram ca isi va reveni,si bani pe decembrie au dat mai au pe ianuarie si bonurile pe decembrie.pe noiembrie in loc de bonuri au dat bani.trebuie sa si revina pentru ca e pacat deoarece noi angajatii venim cu drag la m unca doar bani sunt o mare problema dar bani tot i da ca ei platesc pana la ultimu ban mereu
PITICU Luni, 25 Februarie 2013
ALEX STI VORBA AIA BOALA LUNGA MOARTE SIGURA ...ANUL TRECUT AU SCHIMBAT DIRECTORU DAR NU CU CINE TREBUIA .AVIZITAT TOATE OBIECTIVELE SI SA EVAPORAT DECE NU ARE CURAJ SA VINA SA VORBEASCA CU ANGAJATII ?ANSEAMNA CA ESTE UN MINCINOS CUM SANT SI INSPECTORI .AVETI PREA MARE ANCREDERE VORBESTE CU TOTI COLEGI TAI SI SA MERGEM PESTE EI .EU DEJA AM MOBILIZAT CAM 20 DE BAIETI ASTEPT MAI MULTE RASPJNSURI .NU FITI LASI
Bravo Marti, 26 Februarie 2013
Bravo piticule ..esti smecher .. Sa vezi ce omor iti iei
piticu Marti, 26 Februarie 2013
domnule bravo.daca vrei sa ma bati ne putem antinli la metrou crangas acolo locuiesc.eu nu prea stiu sa ma bat,dar stiu precis ca firma la care lucram plateste foarte prost si cu mari antarzieri c oncediile medicale cu respect. apropo anvata sa-ti faci prieteni ca de dusmani nu vei duce lipsa niciodata.iar despre cei de la firma pe care tu ai aperi cu atata anversunare antr-o zi o sati de dea un mare sut an fund.un asa sut am luat si eu acum 2 saptamani pana si messi este invidios
alex shelter security Joi, 28 Februarie 2013
bun si daca mergem peste ei ce obtinem?iti spun eu ne da afara si nu mai vedem niciun ban.si situatia de la shelter se va rezolva odata si odata toata treaba e rabdarea.eu va inteleg pt ca e greu fara bani da si unde sa mergem in alta parte mai bine ca aici.peste tot e asa poate mai rau.eu unul zic sa mai asteptam acum fiecare cu parerea lui.
anonim Joi, 28 Februarie 2013
vor sa muncim degeaba. propun sa numai mergem la serviciu incepand cu 1 martie , eu asa voi face!! ce probleme domne sa mai rezolve cand e prost management ul????
marcu shelter Vineri, 1 Martie 2013
dece nu primim salarile la timp,dc nu mariti salarile la oameni ,dc mintiti ca nu va intra bani in cont,dc dc dc ???? Aline ,crezi ca ne intereseaza cate vile iti faci si ce concedii petreci cu nevastata ?? nu .ne intereseaza sa ne platesti pt munca pe care o depunem si pt asta tu nu ar trebuii sa-ti bati joc de noi si sa incerci sa fi cat se poate de amabil cu angajatii tai.ce ne tot amenintati ca ne dati afara si ca ne bateti si nu mai stiu eu ce ne faceti ?? nu mai amesteca utilul cu placutul ca nu mai ajungi nicaieri,plateste oamenii la timp si nu vei mai avea probleme.noi si familiile noastre nu mancam promisiunile talepe care nu le-ai respectat niciodata. nu ne intereseaza ce faci cu banii care iti raman,esti OBLIGAT prin lege sa ne platesti ,asa cum noi avem obligatii fata de firma SHELTER asa si tu ai obligatia sa ne platesti la timp.de la luna la luna merge mai rau,,oare dc nu platesti salariatii ????
Marius Sambata, 2 Martie 2013
Firma asta a ajuns o ruina ! Dau banii cu 2-3 luni intarziere,bonurile le fac disparute,te prostesc pe fata ca situatia e sub control,dar de fapt vor sa vii la munca cat mai mult neplatit,faci scandal? te dau afara si te tin cu banii ,,inghetati'' cat mai mult.Ar trebuii cineva sa se ocupe de teparii astia !
piticu Duminica, 3 Martie 2013
sa mergem cat mai multu sa facem reclamatii la ITM amenzile sant foarte mari si cred ca ar mai gasi si alte nereguli
te pup pa pa Duminica, 3 Martie 2013
nu cred ca ar fi treaba mea sa fac o analiza dar cand banii,salariu meu nu mi se da o fac,daca firma shelter are contracte automat acestea trebuiesc onorate contra cost,o FIRMA are un capital,o firma are un profit,si de aici se platesc angajatii.DOMNUL ALIN daca va respectati o faceti pentru ca aveti oameni buni pe langa d-voastra,cu cat i'i neglijati respectul pentru d-voastra scade,noi santem ''mici''ne luam geanta si batem la alta poarta in speranta ca v'om gasi o paine pentru familiile noastre,sper macar o data in viata,copilul d-voastra sa va ceara 2 lei pentru un sandwich sa mearga la scoala si ca parinte sa nu aveti,atunci sa vedeti ce sentimente o sa aveti.........s'auzim numai de bine
Ionescu Duminica, 3 Martie 2013
Sa impartasesc din experienta mea ..... hmmmm nu s-au dat salariile de 3 luni !!!!!!
Alin Duminica, 3 Martie 2013
Patronul are milionae de euro si pe angazati ii intarzie cu salariile ........
Angajat Sambata, 9 Martie 2013
Sa tragem cu firma noi muncitorii nu avem drepturi la aceasta firma
Copii ii creste patronu
anonim Luni, 11 Martie 2013
toti spuneti ca faceti reclamati la itm cand?
sony Luni, 11 Martie 2013
debitati niste tampenii mai mari ca voi este o perioada mai dificila dar trecem noi si peste asta
corect Luni, 11 Martie 2013
trecem noi si peste asta ... dar totusi salarile trebuie platite ... bani s-au incasat
Sa se faca dreptate Marti, 12 Martie 2013
Sa nu va incurcati cu firma lu' papura voda,Alin Ionescu este un personaj controversat,cu multe relatii.Daca vreti sa pierdeti timp,nervi...si bani angajati-va la shelter..dar o sa va lamuriti care e treaba cand salariile vor fi intarziate cu 2-3 luni(automat se opresc 200 de lei din ei pentru tichete de masa,tichete care nu au mai fost date din NOIEMBRIE ) .Ionescu face avere pe spatele prostilor