Forum despre Shelter Security

fost angajat shelter Joi, 4 Iulie 2013
stie cineva cand se dau salariile pe aprilie?
fost angajat shelter Sambata, 6 Iulie 2013
chiar nu stie nimeni???
Chivu Luni, 15 Iulie 2013
Mai mare bataie de joc ca la SHELTER n-am mai pomenit.Am vazut in mesajele anterioare ca s-a spus ,daca nu ne convine, de ce nu plecam??!!!
Pai poate suntem obligati sa stam in functie de conjuctura fiecaruia (Copiii mici ,Facultate, Facturi, datorii INTRETINERE!!! etc.).Oricum am ajuns la limita rabdari,asa ca in curand o sa plec la alta firma si va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel spre binele vostru si al familiei voastre.Bafta in a va gasi un loc de munca mai bun!
shelter Luni, 15 Iulie 2013
da,@florin Duminica, 2 Iunie 2013 , ai dreptate, ''domnul'' Alvaro tocmai ce s-a intors din concediu, anul trecut la fel, si asa mai departe, si noi stam ca niste tampiti ca asta e cuvantul potrivit, iin posturi, d-na Ionescu isi arata Chanel-urile la TV, si noi murim de foame in case....personal am mai scris comentarii si la alte ziare,dar nici un rezultat,ce poti face cand esti tratat asa?la nesimtire raspunzi cu nesimtire,propun asa: fratilor cand vi se da banii atunci intrati si voi in posturi, ca nu putem sta nemankti in post,plus de asta, CU CE MA-SA AJUNGEM LA MUNK?NU FRATE,VIN SI EU LA MUNK CAND IMI DAI BANII,DAR DAK NU NE ALIEM.....UNU'ASA'UNU'ASA, SAU MAI SUNT SI PUPINCURISTII CARE NICIODATA NU VOR LINGE ALT CUR DECAT PE CEL AL SEFULUI LOR.
alex aka group Joi, 18 Iulie 2013
fratilor eu am 2 luni la aka si am luat banii la timp de fiecare data pe 20 am luat banii intregi fara intarzieri.
shelterzzzzzz Vineri, 26 Iulie 2013
buna oameni buni este de rau acum ,somnul ii ia pe toti dupa ce isi iau banii ,toti sefi se fac ca ploua cand vine vb de baniiiiiii.....iar angajatul isi rupe unghiile de stres cu dinti ca unghierele sunt prea scumpe ....,shelter nu vei merge departe asa ......,sa stiti ca omul din greutati vrea sa va fie alaturi nu pt ca au prea multi banii de dat in stanga si in dreapta pe pretentiile voastre...."'[sunt destui oameni care au datorii mai mari decat aveti voi sa le dati cu intarzierile voastre ....sunte-ti niste zeii dar dumnezeu este mai sus de toate ...cu minciuna departe nu ajunge-ti ..veti vedea voi
eooo Sambata, 27 Iulie 2013
app stiti k frma shelter e in faliment?da,da,cum vedeti scrs-faliment!!!!
dati un simplu search p google shelter security faliment si veti vedea cu okii vostr,au datorii
la ALISTAR security,aia ii-au dat in judecata.
p.s cand am sunat la firma shelter sa intreb dak e adev ce scre p net mi-au zis zapacitele alea k sa Nu MAI cred tot ce scrie p net,pai cucoana cum sa NU CRED DIN MOM CE EI AU TERMEN DE PREZENTAT L PROCES iN SEPT,PESTE 2 LUNI????
alex aka Duminica, 28 Iulie 2013
cu falimentu am auzit si eu ceva si am cautat si pe google apare daca cauti si faliment si insolventa.acum sa vedem ce va fii ca am si eu rude angajate la shelter si prieteni foarte buni pentru care imi pare foarte rau dar poate o sa fie bine pentru voi toti angajati va doresc numai bine
nu conteaza Marti, 30 Iulie 2013
Sall.are rost sa ne mai enervam ,cand stim cat de nesimtiti sunt astia din firma,
Am vb cu Alvaro acum cateva zile de bonuri si de bani , si am facut un bot organizat.
Ma voi duce la ITM sa vad ce rezolv,dar cred ca voi face tot un bot organizat si .....,..
Am inregistrarile telefonice pe care le am purtat cu Alvaro, integistrari in care nu vb tocmai frumos desre sefiiiiiiiiii nostri ,pe care da tot timpul vina.
nu stiu Marti, 30 Iulie 2013
@nu conteaza Astazi 12:47
TU NU AII LUAT NICI AQM BANII SAU BONURILE? bv tie k ai inregistrat! vezi c faci la itm
koko Luni, 12 August 2013
PT TOTI CEI CARE LUCRATI LA SHELTER SECURITY::PLECATI ACUM CAT MAI AVETI SANSA SA VA RECUPERATI BANII PT CA SE INCEARCA TRECEREA PERSONALULUI PE STANDARD SECURITY(FIRMA TATALUI LUI ALIN IONESCU ) SI TRECEREA SHELTER IN FALIMENT SI NEPLATA DATORIILOR CATRE MUNCITORI SI STAT....SI ASTA DIN VINA MARELUI DIRECTOR DE PAZA DAN GRIGORE CARE A FALIMENTAT O FIRMA DE PAZA SI FIRMA DE LACTATE TNUVA,SI A NEPOTILOR SI VERILOR LOR SARBU BOGDAN CIPRIAN SI SOVAR MARIUS,IAR PRIMUL DINTRE EI CERE SPAGI IN STICLE DE WISKY PT A TE PASTRA IN POSTUL UNDE ESTI SI SA NU TE MUTE IN ALTE POSTURI UNDE SA NU ITI PLACA.......ASA CA PLECATI REPEDE DE LA FIRMA ASTA ......INTERESATI-VA LA ITM SI FINATE SA VEDETI CA ESTE IN PROCEDURILE DE FALIMENT ...
agp Sambata, 14 Septembrie 2013
salut! am facut de curand angajare la shelter security. are ca obiective in momentul de fata anaf-urile. sa-mi spuna si mie cineva se da banii sau plec.
victor Duminica, 15 Septembrie 2013
Se dau banii da cu mari intarzieri
koko Joi, 19 Septembrie 2013

ai sa iti vezi banii peste 3 luni iar bonurile sa fi sigur ca 15-20 ti le vezi aproape de Craciun ca sa se arate ca firma asta nu va lasa de sarbatori fara nimik..iar apoi o sa le vedeti prin martie 2014.....cititi si voi si interesati-va inainte sa va angajati la firma asta....este jale este in FALIMENT.....

gps Sambata, 21 Septembrie 2013
Un mod de lucru adegvat, conditii optime de lucru,un respect deosebit ptr. agenti coordonati de profesionistii inspectori ramasi dupa profitul adus companiei de catre specialistul in paza privata Grigore Dan cu acolitii lui. Max devoratorul de agente, la evenimentele de la palatul Stirbei, salarii atractive, unul la 3 luni, injurii si amenintari la fiecare problema personala relatata acestora. Mai nou oechipa profesionista ce coordoneaza agentii.
Bun Duminica, 22 Septembrie 2013
Shelter reteta succesului
shelter???o gluma buna Marti, 24 Septembrie 2013
NU SE DAU BANII LA TIMP.
agent interventie shelter Miercuri, 25 Septembrie 2013
Fratilo noua la interventii ne da banu la timp pe 25 am luat banii mereu
sh Vineri, 27 Septembrie 2013
@ agent interventie shelter Miercuri, 25 Septembrie 2013
bine k va da voua banii la timp ma k astialalati Nu suntem oameni,nu avem copii sau familie,bv voua fratilor!
alex fost angajat Vineri, 27 Septembrie 2013
Pai astia se simt mai importanti agentii de interventie.sa iti fie rusine domnule agent de interventie.ca si restu suntem toti egali