Forum despre Shelter Security

Sefu'Mare oficial Vineri, 27 Septembrie 2013
NU VA FACETI PROBLEME FARA ROST TOTUL VA FI BINE IN CEL MAI SCURT TIMP MAXIM.LUNI SE REZOLVA CU PLATILE LA ZI.SUCCES TUTUROR SI SA AUZIM NUMAI DE BINE
gluuuuma Sambata, 28 Septembrie 2013
@Sefu\'Mare oficial
ce gluma buna!!! si nici nu e 1aprilie
IMPARATU ' Luni, 30 Septembrie 2013
SCLAVILOR DUCETI-VA LA MUNCA ADEVARATA SI NU MAI INCERCATI SA VA ANGAJATI FIRNE DE PAZA SI SA STATI DEGEABA SA DORMITI SI SA LUATI SALARIU LA MISTO , ANGAJATIVA IN FABRICI SI UZINE SI CASTIGATI-VA SALARIU CORECT
alexx Luni, 30 Septembrie 2013
Prietene inseamna ca esti de p alta planeta.fabrici si uzine tu unde traiesti in padure.crezi ca daca mai existau fabrici ai uzine multi nu am fi fost acolo.prietene trezestete frate si spalate pe ochi.nu mai vezi bine ca in tara asta nu mai exista asa ceva
Daca esti smecher fa tu fabrici si uzine sa muncim si noi.vorbesti si tu sa nu adormi cu degetu in gura.ia zine tu sclav infect ce functie ai tu?ca din ce ai vb se vede ca esti un "intelectual" ai studii superioare esti al dracu rau tu imparatu de 0”š5 bani
alexx Luni, 30 Septembrie 2013
Imparate invata sa scrii tata si pe irma mai vb.se scrie firme nu firne incultule analfabetule
b Luni, 30 Septembrie 2013

@IMPARATU ' Astazi 13:30
Omule,aici este un loc unde CEI care lucreaza in firma aceasta -shelter-sau au lucrat isi dau cu parerea.
Dca tu iti iei banii la timp,inseamna ca noi,CEILALTI,astia despre care tu zici CA DORMIM,inseamna ca NU TREBUIE SA VB DESPRE ACEASTA FIRMA CARE MERGE DIN CE IN CE MAI PROST,CARE E IN FALIMENT? ITI DORESC SI TIE SA''DORMI''CAM CAT DORM SI EU(EU VB IN NUMELE MEU),SA STAI IN FRIG IAR BOSII CA .... SA STEA LA CALDURA.....
ITI MAI DORESC CA SA NU AI CE MANK,IAR COPII TAI SA ISI DOREASK O JUKRIE,TU SA NU O POTI CUMPARA PT K IAR A 100 MIA,OARA AU INTARZIAT CU BANII,TIMP IN CARE S-AU FACUT DIN NOU DATORII LA CHIRIE,INTRETINERE,TELEFON ETC....
VORBESTI CA UN .....HABAR NU AI CE INSEAMA O FIRMA DE PAZA IAR DACA AI HABAR INSEAMNA CA AI PUPAT MULTE ..... CA SA ITI FIE BINE
ASTA ITI DORESC TIE SI FAM TALE!!!!!!
AAAAA,SI APP NU STA NIMENI IN FIRMA ASTA CA VREA,STA DIN NECESITATE!

alex Marti, 1 Octombrie 2013
Gata imparatele nu mai zici nimic?
tanase octavian Sambata, 12 Octombrie 2013
si io am lucrat la firma asta de rahat da am plecat la firma alistar e forte bine aici veniti la firma la alistar
tevi@_boosu Sambata, 12 Octombrie 2013
firma shellter e adica nu e pt ca e domnul grigore acolo si manevreaza toate treburile si nu ai cu sa e banii doar sa plecati din firma fara scandal si sa-l suni pe fratele lu alin asa am facut io si ma chemat a doua zi si am recuperat tot b anii si bonurileeeeeeeeeeee scuzati fosti cologi da voi santeti de vina pt ca stati pe moca la munca nu mai va prezentati la posturile voastre ce-l mai bine va doresc bafta si mult noroc tevi?
fost angajat Marti, 15 Octombrie 2013
Alex ai dreptate da ce s a intamplat cu imparatu s ia inghitit limba?
naomi Duminica, 20 Octombrie 2013
Pentru SEFU MARE OFICIAL

Sefule stii cumva ce sa intimplat pe data de 26-02-2009 ??
sefu/'mare oficial Duminica, 20 Octombrie 2013
Uimeste-ma ce sa intamplat?naomi campbell
naomi Luni, 21 Octombrie 2013
SEFULE/MARE OFICIAL
Se pare ca nu esti persoana caruia i-am adresat intrebarea.
Adevaratul SEF stie cu siguranta ca acea zi e importanta ptr el, foarte importanta !!
Mai vedem....
Poate daca nu aflam de la SEF , aflam din presa sau tv ... cine stie !?!
Do you feel lucky , boss ?
alex aka fost shelter Luni, 21 Octombrie 2013
In caz ca va cautati in alta parte demunca feritiva de Anaconda Security nici astia nu dau banii.
anonim Luni, 25 Noiembrie 2013
shelter s ia revenit. la agentii de paza e salariu de 960 lei si un bonus de 2 coji de salam platite la timp
ioan Marti, 26 Noiembrie 2013
Imi poate spune si mie un agent care a lucrat la sodexo, in ce consta activitatea, care e programul de lucru si salariul? Multumesc
leo Marti, 26 Noiembrie 2013

Pai am lucrat la sodexo da s au mutat din baneasa si pe mine m au mutat la alt obiectiv.programul era 24 cu 48 salariu 960 lei in care erau incluse si bonuri..In afara faptului era bine acolo intarzierile cu bani erau probleme da angajatii firmei si directorii super ok.Da de cand s au mutat din baneasa nu stiu nimic.in schimb daca mai e S. mare grija la el ca a schimbat o gramada de agenti.

MEME Joi, 12 Decembrie 2013
BAI ASTIA DE LA SHELTER CAND NE DATI BANII????FRATILOR ,VIN SARBATORILE SI PT NOI,NU NUMA PT.VOII, STITI CE MERITATI VOI SI FAMLIIE VOASTRE?
BLESTEME MA, CU FIRMA ASTA CARE NE-A MANKT VIATA!
fratilor nu ne-am luatbani,avem copii a fost mos nicolae ,nici macar nu am avut ce cadouri lua,tot ne pacaliti,ba cu 300 de lei,ba cu 500..ce e asta ma?aa sau stiu SEFA tre sa plece in vacanta cu chanelul dupa ea si u are de unde bani,nu?k p urma sa o vdem p la emisiuni sunteti peNibili ma NESIMTITILOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trebuie sa ne stragem sa facem ceva la itm impotriva voastra ca asa nu se mai poate,vrem BANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, CEFISTILOR!
parpanghel Vineri, 13 Decembrie 2013
Care bani cumetre ? Daca vreti banii , stati la rind , banii au fugit pe gheata !
Altii si-au luat case la Shelter pe smecheria altora , vedeti cazul unui sef care a fost
facut din agent de interventie direct sef si culmea ala care a plecat l-a propus . Cred
ca sigur a vrut sa faca caterinca si uite ce a iesit. Deci banii , urmeaza sa soseasca..
...cindva , cumva , undeva : ]]] !!!
22 Duminica, 15 Decembrie 2013
sunteti terminati fratilor!!!dar pana sa aiba firma probleme va-ti luat bani la timp??vad ca pe parpangel il intereseaza de ala ca a fost agent si a ajuns sef.e treaba ta ce a fost si ce a ajuns??daca noi nu suntem intelegatori cu iei atunci cine??suntem multi in situatia asta dar cu rabdare se va rezolva tot,este o firma foarte mare care sa ridicat pe spatele nostru si nu cade asa usor.,atata timp cat vom fi langa iei.numai bine