Forum despre Shelter Security

22 Duminica, 15 Decembrie 2013
dute la alistar ca e nartea acolo si nu iti iei salariu intreg,am multi prieteni care au plecat de la alistardin cauza asta,lea dat mai putin cu 400 lei,si cand au intrebat de ce a zis ca sa gresit si ca se da luna viitoare.dar surpriza nu sau mai dat nici pana in ziua de azi,asa ca .....................
nu cred ca domnul Alin a facut vreodata asa ceva,sarbatori fericite.
daca voi stati doar intr-un salariu si va ajung 960 pe luna sa fiti sanatosi.eu am familie si nu stau numai intr-un salariu mai alerg si prin alte parti.
vasile Luni, 16 Decembrie 2013
22 esti bun ca plansa de studiu ptr comportamentul tipului retard ,agramat si semianalfabet.
Vezi exemplu '' lea dat '', '' iei'' in loc de ei , si mai sunt...
Da , ai dreptate , firma este facuta pe spatele unora ca tine si cei ca tine populeaza din pacate
tara asta in numar mare.
Alearga in continuare , vei avea succes .
fantomas Marti, 17 Decembrie 2013
pana la urma stie cineva cand se dau banutii pe oct la firma shelter?...ca sa moara gibilan daca intrebi, de la inspector pana la contabil de stie cineva!
fantoms Marti, 17 Decembrie 2013
fratilor ne complacem...asta i situatia...fiecare asteapta si rabda pana”si gaseste ceva mai bun...dupa care fugim mancand nori! S)))
fantomas Marti, 17 Decembrie 2013

de ce naiba da ti exemple de firme mai paguboase..sau la fel de proaste ca shelterul...de ce nu spuneti ca mare majoritate a firmelor de paza platesc la timp!iar diferentele de salariu infirmele de de paza este oricum de rahat...salariile in paza sunt de rahat peste tot...diferenta este una singura, esentiala:unii platesc la timp altii nu!

fantomas Miercuri, 18 Decembrie 2013
Diferenta* ca ma aflu aici intre filologi..nu body guards :)))
fantomas Miercuri, 18 Decembrie 2013
S au bagat banii pe card pana la L.. Stie careva care este planul pana la craciun..cash..bonuri? ..
SEFU MARE OFICIAL Joi, 19 Decembrie 2013
Stati linistiti , cind ma intorc de la schi din Alpii Austrieci , poate , vad ce marunt mai am si va
platesc salariile , poate...
He , he , he !
God Vineri, 20 Decembrie 2013
In cazul asta se te ntorci k huidu ..in cel mai fericit caz.. ;)))
alex fost shelter Duminica, 22 Decembrie 2013
Prietene tu nu ai bani de un pachet de guma si de ratb da sa te duci in alpi.mai nou asa i se spune la tine la tara alpii austrieci?nu te mai bucura de necazul altora ca si ei tot oameni sunt
coco Luni, 6 Ianuarie 2014
sheeelterule nici nu stii cat de mic ai sa devii!
alex Marti, 7 Ianuarie 2014
Am inteles ca la buftea la palatul stirbei au desfintat din posturi.e firma cumva pe duca?stie cineva ceva?
muraru Joi, 9 Ianuarie 2014
le flutura cracii la pantaloni de curentul caderii la vale.
gogu Miercuri, 15 Ianuarie 2014
NU va angajati la SHELTER , va dau un singur motiv : NU sunt platite salariile la timp !!

Restul nu mai conteaza.
Succes Sambata, 25 Ianuarie 2014
Va lipseste ceva ati dat peste servicul viselor
cristib Miercuri, 29 Ianuarie 2014

EVITATI ANGAJAREA LA SHELTER SECURITY,NU SE DAU BANII,BONURILE ABIA SE DAU PE LUNA OCTOMBRIE 2013,SEFII DE OBIECTIV ITI CER SPAGA CA S A TE LASE IN PACE, PUPINCURISTII CA TABREA SORIN DE LA FEDERATIA DE RUGBY VA URMARESC SI TOARNA TOT LA SEFI...AVETI MARE GRIJA..EVITATI AMGAJAREA LA FIRMA ASTA ...

eu Luni, 3 Februarie 2014

am fost la shelter, acum sunt la BGS de 3 luni sunt foarte multumit nu au intarziat o zi cu banii.

tehnic Vineri, 14 Februarie 2014

nu va angajati la tehnic. o sa traiti bancurile cu iepurasul pe pielea voastra cu directorul tehnic.Plus ca nu o sa va luati banii la timp!

FANTOMAS Vineri, 21 Februarie 2014
NU FACETI GRESEALA SA VA ANGAJTI LA SHELTER!!!SUNT LA PAMANT CU SALARIILE!!BONURILE(DE FAPT TOT BANI SUNT SI ASTEA..)NU S AU MAI DAT PE ULTIMELE 4 LUNI!
baga bani...baga bani Marti, 25 Februarie 2014
CE AU ASTIA FRATE ACUMA ....EU INTELEG CA E CRIZA DAR NU FACEM DIFERENTA ...,CACI TOTI AU DATORI....,DAR MAI LASAM LUXUL DEOPARTE ASTEFEL VOI SHELTER RAMANETI CU BAUTORII ..,CU CEI CARE VA BAGA SI SCOATE ...,DECI CE FACETI CU OAMENII CARE ISI FAC TREABA BINE ....,ALTI DE OMENIE VA INLOCUIESC TOTI BETIVI CARE VA PLEACA CA NU AU CE BEA ...,IAR CEI CARE ....,IAR CEI SERIOSI PLEACA ASA CUM SI ALTI VIN PE BANDA LUNGA....ASA CA TINETIO ASA MULT NU VA TINE CA TOTI VA CUNOSC...,SA STITI VOI ASTA.