Forum despre Sof Medica SRL

ADMIN - undelucram.ro Marti, 19 Februarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Sof Medica SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Sof Medica.

Reperezentantvanzari Vineri, 30 Mai 2014

salariu 3000 Ron, autoturism Skoda Octavia ( km limitati) , trebuie sa ai relatii la clinici si spitale. Sefii se bazeaza pe relatiile tale.

Anonim Joi, 3 Iulie 2014

Eu am lucrat acolo mai bine de 6 ani. Compania aceasta are angajati cu vechime inca de la infiintarea acesteia. Peste 70-80 % din acestia au vechime de cel putin 3-4 ani. Eu am avut parte de instruire, cursuri, promovare si alte beneficii in cadrul acesteia.
Din pacate eu am plecat din motive familiale...Succes pentru cei care se vor angaja acolo!!

P.S Compania nu a avut niciodata autoturisme Skoda...nici ale ei si nici inchiriate!!!!!!!!!!!!