Forum despre Soft Mex Confort SRL

ADMIN - undelucram.ro Marti, 26 Noiembrie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Soft Mex Confort SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Soft Mex Confort.

panasonic Joi, 23 Ianuarie 2014
Soft Mex Confort Srl sau Matera Mex?!
Unu si acelasi lucru!
Aceasta Firma inregistrata la Mobexpert pe fabrica de glucoza nr 21 isi desfasoara activitatea in parcul industrial Rams Bussines Park, fosta Filatura Romana, de pe Nicolae Rosu, sector 3
Mai vinde saltele si sub numele de Lucs Design

Ofera saltele de calitate buna, dar la preturi ceva mai mari decat concurenta!
Salariul pentru inceput este de aproximativ 1000 ron net si bonuri de masa!
Salariul se da la timp si daca esti baiat serios, doamna de la birou iti poate da si un avans din acesta!
Programul este de 8 ore, 8-16.30, de luni pana vineri fara weekend!
Se mai sta peste program, destul de rar, la descarcat de arcuri bonnel sau alte materii prime, se platesc!
Colegii sunt ok, cam 18, cu studii medii sau minime!
Se dau 2 prime pe an una de paste si alta de craciun!
Sanse de avansare nu sunt!
Ca volum de munca nu recomand celor cu probleme cu spatele sau altceva, ocazional o sa descarcati materie prima si o sa fiti nevoit sa folositi "spinarea!"
Este un loc de munca stabil, avand in vedere firma care se afla in spatele ei, insa salarial nu cred ca veti castiga niciodata salariul mediu net pe economie de 1650 chiar daca este una din cele mai eficiente fabrici ale mobexpertului, veti sa ramane doar cocosati de munca!

Sper sa va fie de folos!