Forum despre Spring Prod Com SRL (Springtime)

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 13 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Spring Prod Com SRL (Springtime), informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Springtime.

mancau Miercuri, 3 Aprilie 2013
Au produse bune si sanatoase gen taouk, hamburgheri, saorma, KAKA-cola, mmmmmmm, o bunatate!! :))
gigi Joi, 25 Aprilie 2013
Management defectuos practicat de cativa arabi/platesc sub medie
admin Miercuri, 5 Martie 2014
am lucrat 8 ani in spring time fugiti cat puteti o mai mare bataie de joc nu o sa intalniti de la amenzi platite in fiecare luna din salariu pentru nimicuri pana la referate si salariu il luati in rate ca la flanco
dinu Joi, 15 Mai 2014
Stie cineva ce se intampla acolo. Au din nou posturi in piata muncii. Se extind sau inlocuiesc plecarile?
andreea Marti, 14 Octombrie 2014
nu va recomand :)) lucrez de aproape 3 ani. Pentru salariul care il avem, desi am dat click pe ' salarii ', mai sus, acolo scrie 1500. Wtf ? :))) Va spun sincer si din ...