Forum despre Standard Products & Solutions SRL

BAD73 Marti, 11 Noiembrie 2014

Buna ziua,

Va invitam la interviu; miercuri 12/11/2014 la ora 12.00.
Interviul este organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturil disponibile in cadrul Departamentului Relatii Clienti;

Va asteptam la sediul nostru din;
Calea Serban Voda Nr 22 - 24, corp D, etaj 1,vizavi de Medlife,cladirea cu poarta din inox cu steaguri

Buna ziua,

Va invitam la interviu; joi 06 /11/2014 la ora 12.00.

Buna ziua,

Va invitam la interviu; vineri 31/10/2014 la ora 12.00.

Buna ziua,

Va invitam la interviu; miercuri 29/10/2014 la ora 12.00.

Standard Products&Solutions

Va invitam la interviu; miercuri 12/11/2014 la ora 12.00.

Standard Products&Solutions

Doar cateva emailuri din cele peste 15-20 primite pentru interviu de la firma Standard Products & Solutions si nu m-am dus la nici un interviu,un angajator te suna ptr. a stabili un interviu.

mitica Marti, 11 Noiembrie 2014
Contact
Follow via Facebook
CENTRE DE SANATATE

Telefon: 021 337 2796

acesta este telefonul care apare pe site-ul lor.
eu am primit doua e-mail-uri in aceeasi zi, de la aceeasi adresa , la 5 minute distanta.
in ambele eram invitata la un interviu, cu un CV .......daca am aplicat la ei, de ce au nevoie de CV??? nu il au, sau nu au imprimanta ??
bataie de joc. era sa cad in plasa lor.

Multumesc pentru informatiile postate .
p.s. pe site-ul lor, la echipa si medici .....pagina e in constructie !!!!! in rest informatiile le poti citi.
Stefi Miercuri, 12 Noiembrie 2014
Daca nu mergeti la interviu atuncea de de scrieti prostii.Eu am fost la interviu si imi pare bine ca am mers pentru ca am un loc de munca bun cu venit extraordinar.De trei luni lucrez aici si inca nu am observat nimic din cea ce am citit aici.deci nu vorbiti daca nici nu incarcati.Cu stima pentru voi ignorati.
tyby Sambata, 22 Noiembrie 2014
salut am fost si eu la un interviu ,,dar nu mi s-a spus ca o sa am un salariu fix de 1500 plus bonusuri ,bonuri si comisioane,mai mult de atat dupa ce mi-a vazut cv deja mi-a zis ca o sa incep munca cu siguranta cat mai curand posibil.de luni o sa trebuiasca sa merg la munca ,am primit telefoane de la "viitorul meu boss" ca deja mi sa pregatit biroul,ecusonul si telefonul personalizat impreuna cu un laptop numai sa ma apuc de munca .....sincer as vrea un sfat daca sa risc sau nu si sa merg la acest job.
FOX Luni, 24 Noiembrie 2014
Buna ziua,
am fost invitata si eu la un interviu acum o saptamina si m-am prezentat.
am avut o reactie foarte ciudata cind am intrat intr-o sala de sedinte de la et.1 erau peste 30 de oameni. un domn foarte elegant ne-a facut o descriere foarte frumoasa , urmind dupa prezentare sa astept sa fiu invitata la o discutie in particular , intr-o alta sala pentru asa zisul interviu ,prezentind cv-ul. (destul de ciudat.. . .nu???)
am intrebat despre contractul de munca si mi-au spus ca se face contract de colaborare.

citind cam tot ce se scrie pe acest forum, sunt speriata si ingrozita si doresc sa aflu mai multe informatii despre aceasta firma chiar de la ITM
VA MULTUMESC
Alina Marti, 25 Noiembrie 2014
Am primit si eu acelasi e-mail de la ei. Dupa cate am citit pe acest forum am indoieli in a ma prezenta.
Alina Marti, 25 Noiembrie 2014
Acesta este e-mailul primit. De la: creative media <creativemedia31@gmail.com> Buna ziua, Va invitam la interviu; marti 25/11/2014 la ora 12.00. Interviul este organizat ...
Dima Paula Vineri, 28 Noiembrie 2014
Mie mi-a placut mediul de lucru. O companie bazata pe servicii medicale gratuite, analize detaliate. Aparatura medicala reprezinta echipamentul doar. Inca din timpul conferintei, ...
Dana Marti, 2 Decembrie 2014
Am primit si eu mail de la aceasta firma. Sa inteleg ca ei nu au salariu fix ? Se bazeaza pe comision ? Buna ziua, Va invitam la interviu miercuri 03/12/2014 la ora ...
Sorrynellul Marti, 2 Decembrie 2014
Offf ... ce bine ca am gasit acest forum. Tocmai ce am fost contactat telefonic de un domn si am stabilit pentru maine, ora 12 un interviu. Mi-a trimis pe mail adresa unde trebuie ...
Rocs Miercuri, 3 Decembrie 2014
Buna Dana..Ai mai fost astazi la interviu?si eu am primit acelasi mail doar ca pt maine.sunt in dubii...
xi Miercuri, 10 Decembrie 2014
Buna. Am primit si eu in decursul zilei de azi un telefon, sa ma prezint maine la un interviu la ora12.00. Am specificat faptul ca nu pot ajunge maine la aceasta ora si a ramas ...
mada Joi, 11 Decembrie 2014
Ma bucur ca exista site-uri unde poti gasi astfel de informatii!Acum ca am aflat ce fel de firma este cu siguranta nu voi da curs mailului.
nadiap Miercuri, 14 Ianuarie 2015
Eu am primit o invitatie la interviu prin e-mail si cred ca merg sa vad despre ce este vorba. Nu am nimic de pierdut.... Daca e revin cu informatii dupa interviu.
Nicuflorin Miercuri, 7 Octombrie 2015
Si eu am primit o invitatie la interviu,dar pe aceasta adresa nu figureaza nici o firma .. A mai fost cineva ?Buna ziua,Va invitam sa participati miercuri 07/10/2015 la ora 16.00 ...