Forum despre StanleyBet Romania

Rox.ly Joi, 17 Octombrie 2013
Eu lucrez la stanleybet de 4 ani dar sunt multumita de tot,firma mare, serioasa, seful e super om, de treaba, e ca un amic pt noi, nu ca un sef.Salariu bun, bonuri, bonus aparate si programul ti l faci cum doresti.De Craciun nu se lucreaza. Mie im place!
simona Vineri, 18 Octombrie 2013
da, dupa 2 saptamani m-au sunat si luni adica poimaine trebuie sa merg la curs, o sa merg si te anunt
mihai Marti, 29 Octombrie 2013
am si eu o intrebare...baieti se angajeaza? deoarece am vazut in unele agentii stanley si baieti dar in celelalte agentii nu
Monica Vineri, 14 Februarie 2014

Si eu am fost la un interviu..ciudat e ca interviul s-a tinut intr-un bar..genu de bar unde seara danseaza fetele pe mese. cand am ajuns acolo.. cel care tinea interviurile..un tip tanar.. era la masa cu altcineva. am asteptat sa termine interviul cam 10-15 min.
la interviu.. omu fuma , avea cesti farfurioare pliculete de zahar pe masa..dezastru. m-a intrebat despre bar..daca stiu de cand e deschis..etc.. parca eram la un interviu pt postul de barmanita... cred ca era barul lui sau era asociat..nu stiu exact. ce mi-a zis: despre salariu 840 de lei + bonuri de masa+ bonusuri de la aparate. 5 zile la bucuresti curs, test, nota minim 7, contract pe 3 luni, dupa 3 luni test din nou si contract pe perioada nedeterminata. tipul.. director regional pe zona.. lipsit de bun simt, il durea la basca..vb foarte colocvial.. iar locatia interviului groaznica! sincer.. nu credeam ca lucreaza astfel de oameni la stanleybet..si mai ales sa fie directori regionali! mai lipsea sa manance seminte...si era tabloul complet!

stan Marti, 18 Februarie 2014
aveti cumva idee cam care este salariul unui director regional si cam care ar fi atributiile. multumesc
Nicu Marti, 8 Aprilie 2014
Monica, in ce oras ai sustinut "interviul"?
Multumesc.
grigoras Luni, 5 Mai 2014
cine stie de un salariu mediu pentru directorul regional ? este pe contract munca sau srl ? sunt toti banii la vedere ?
nicu Miercuri, 7 Mai 2014
pt grigoras: 3000 lei net + bonusuri de la aparate...
grigoras Joi, 8 Mai 2014
ce inseamna "bonusuri de la aparate" ca si valoare medie lunara ? multumesc
ca salariul de baza, pentru pozitie de regional mi se pare departe de realitate
nicu Joi, 8 Mai 2014
bonusul de la aparate putea ajunge si la 1000-1300 lei...
grigoras Joi, 8 Mai 2014
ok, multumesc
per ansamblu, oferta salariala este totusi mica in raport cu pozitia si cerintele
smarandita Marti, 13 Mai 2014
Nicu ne ajuti te rugam cu un salariu net de plecare ptr un manager vanzari (peste director regional) ?
Nicusor Vineri, 30 Mai 2014
am o intrebaree se poate face un transfer dintr.un oras in alt oras da sa lucrezi la stanley ....lucrez si eu de 7-8 luni . ms
gigi Vineri, 6 Iunie 2014
nicusor, da se poate si eu lucrez la ei si am facut transfer depinde doar de regional, sa vrea si sa aiba post liber acolo unde vrei sa mergi
nicusor Miercuri, 11 Iunie 2014
ms gigi de raspuns .... sper sa se poata ....o zi faina iti doresc ;)
nicusor Sambata, 5 Iulie 2014
ce salar iei la part time la stanley in bucuresti si cate bonuri ? :D
Anonim Duminica, 13 Iulie 2014
Lucrez in prezent la StanleyBet ( Printre cele mai bune) auzisem inainte sa vin , sunt ft dezamagita din orce punct de vedere. Am o experienta de cativa ani, dar nici o data nu am lucrat in plus si sa nu fiu platita, si multe alte foloase care le faci pntr ei:)) Sfatul meu nu se merita , cu toate ca are un renume si sunt de atatia ani, este cea mai zgarcita firma:))
no way!:D Marti, 22 Iulie 2014
Si eu lucrez la stanley de 1 an... sincer la inceput totul a fost ok.... a durat ceva pana m-am acomodat cu "pariorii" insa pe parcurs lucrurile s-au stricat ! nu ai suport din partea nimanui .... esti practic obligat de manager sa vii la munca desii tu ai muncit deja o zi . eu va recomand sa evitati un asemenea job daca sunteti din Bucuresti!
Sty...Bt Luni, 8 Septembrie 2014

Am lucrat aproape 2 ani , la StanleyBet sunt si bune si rele ca ori unde. Ce ma mirat cel mai mult este ca orele suplimentare , ture in plus nu se platesc. La interviu ti se spune cu totul alceva , bine nu cred ca doar aici se procedeaza asa cam peste tot mai infloresc:)) Avem anumite pretentii stiind ca sunt o companie destul de buna sunt agentii care produc destul de bine , intradevar te mai recompenseaza cu cate un bonus de la aparate daca ai in agentie , mai fac si cate un concurs de operatorii in fine sunt corectii cu banutii, nu sunt probleme de intarziere cu salariile. Singura problema sa zic asa este ca multii care se angajaza si la inceput si cei care sunt mai vechii nu prea poti refuza solicitarile pentru alte agentii, nu te astepta ca recompensa la bani am zs ca nu se plateste nimic , dar nici la liber pur si simplu te duci ca sa fi ok in ochii managerilor care orcum putin ii dor de tine ca operator :)) Ca un exemplu fostei mele colege i- venit rau la 11 seara sunt agentii pana la ora 12 , a venit salvarea ea era cu perfuzii si pentru 1 ora a trebuit sa vin de acasa sa ii tin locul nu i-a lasat inima sa inchida agentia si sa fac a doua zi actele:))) da ce sa zic manageri sunt dea dreptul jalnici cand vine vb de ajutor din partea lor. Sunt case de pariuri care poate nu au renume asa bun , nu se dau bonusuri dar totusi primesti de sarbatorii ca omu o prima in schimb la STY nu primesti nimic:)) Sunt anumite ag. care nu isi iau bonurile de masa fiind obligati sa faca un Target in schimb la nici o casa de pariuri nu am auzit asa cv .. Ar fi atea loterii ca si variante si atatea inbogatirii pentru oferta la care ei nu isi dau interesul ci arunca pe operatorii ca nu sunt competentii ca nu isi dau interesul , de parca eu ca operator as putea rezolva problema cand un client spune ca dc nu exista PSF,GRECIA DIN 10 IN 1O si ETC... Depinde ft mult unde nimeresti ca agentie ca manager , ca zona si depinde ft mult cum sti sa te impui cat de cat in limita bunului simt fata de ei , pentru ca orcum nici o data nu vei fi apreciat pentru munca si nu numai care le oferi. Pacat de renumele care si l-au facut au pirdut si multii clienti dar si oamenii care chiar s-au inplicat.

loredana Luni, 22 Septembrie 2014
eu lucrez la stanleybet de 5 ani...si nu e chiar asa cum spun cei de pe aici...ca peste tot sunt bune si rele.cele rele: clientii ,dar nu toti ,sunt de joasa speta.acum totul difera de la o zona la alta.unii sunt rai unii sunt jegosi unii sunt painea lui Dumnezeu ff respectuosi.unii da scuipa vb urat injura....dar nu pe tn.atat timp cat permiti vei avea parte si de rele.cum ii inveti asa ii ai..sefii sunt buni si TE AJUTA.nu toti dar marea majoritate da.salariul este platit la timp bonuri de masa + cominion aparate(in functie de ag) intre 50 de lei si 400 de lei(in cele mai bune cazuri).programul este ff lejer.il faci in functie de colegi.si nu mai va vaitati atat..vai nu va plateste in plus..dar dc nu spuneti cate zile lucrati pe luna?/?oare faceti nr obligatoriu de ore??eu nu cred:).bonurile de masa 21 concediu cand vrei tu nu iti impune nimeni cand sa il iei,prime nu se dau doar dupa 2 ani vechime 5% din salariu brut pe tot anul iar dupa 5 ani 10%.plus ca daca esti baiat destept sau fata desteapta mai faci si un tips...nu in fiecare zi dar nici o data pe luna.mie mi se pare ok.mult succes