Forum despre StanleyBet Romania

loredana Luni, 22 Septembrie 2014
si inca o chestie...spuneti ca nu va baga nimeni in seama...eu am o vb :cere si ti se va da!
StyBet Luni, 6 Octombrie 2014
Draga Loredana , daca esti de 5 ani ar trebui sa sti ca sunt ag cu bar , in care nu se primesc bonuri de masa. Ar mai trebui sa sti ca sunt salii cu 2 operatorii care lucreaza 2 zile - 14 ore insemnand peste 200 ore. Ar mai trebui sa sti ca chiar daca lucrezi o zi si doua libere , te mai cheama si in alte ag, deoarece stau cam prost la capitol angajatii. Si cu micile bonudurii la 2 ani E.T.C ai uitat sa specifici ca daca ai nota de constatare , avertismentE.T.C nu mai pupi nimic de obocei se cam intampla inaintea bonusului. Bine inteles ca pupincuristele care cred ca le ridica statuie cineva ele vor vorbii nimai de bn . Peste tot sunt prob , neintelegeri cum am mai zs e ok sa lucrezi la stanley atat timp cat si o ag buna. Si atat timp cat nu esti proasta nimanui cum sunt altele care repet cred ca domnii manag. s-au direct ii va ridica statuie:))))
loredana Vineri, 10 Octombrie 2014
draga stybet daca tu iti iei note de constatare inseamna ca faci prostii.nu te penalizeaza nimeni degeaba.eu am lucrat in ag cu bar si ce crezi tot primeam bonuri de masa.si nu ,nu exista ag cu 2 operatori unde se lucreaza 14 ore.eu zic ca exagerezi putin..esti cumva un pic suparata????:)))si inca o chestie nu te tine nimeni la ei cu forta.si daca eram vreo pupincurista cred ca aveam demult o functie mai buna...deci?cum facem?minti un picut?:))))ce sa facem acum,unii se descurca,altii isi plang de mila:D.imi pare rau "despre" tine daca nu stii sa te descurci.ai putea sa iti gasesti ceva mai bine daca nu iti convine..daca vb o firma de bine nu inseamna ca esti pupincurista..de vorbit urat si de aruncat cu noroi e foarte simplu.sunt si probleme nu zic ca nu.dar daca exista o firma in romania unde totul este numai lapte si miere zi.mi si mie numele ei ca maine ma duc la interviu:))))...of of cata rautate pe pamantul asta:D
ionut Joi, 16 Octombrie 2014
vreau sa lucrez si eu la stanley bat cu cine trebuie sa vb... sau unde se tin interviurile..?
StyBet Joi, 23 Octombrie 2014
Lorena draga daca citeai mai bine intelegeai , in legatura cu nota de constatare nu am avut nici o data cu bonurile informeazate mai bn ca tot lucrezi de 5 ani:))) si normal ca nu se avanseaza mai ales din operatorii pentru ca dabea te angajezi asa ca si operator trebuie sa cunosti pe cnva. S-au poate norocu depinde. Cum ziceam daca citeai mai bn vedeai ca am spus ca sunt ok dar nu este firma sa fie totul perfect. Si da se lucreaza 14 ore 2 zile pentru ca nu aduc om din cauza ca ag respectiva nu da randament:))) ca sa zc asa , nu este asta o problema cat prob este ca nu iti iei bonurile cu toae ca lucram ca si celelante ag poate si mai mult ca nr de ore. Si noua ne convenea cand lucram 1 cu 2 si tot aud si asa ca se mai plang :))) si cu plecatul ca nu te tine nimeni cu forta da asa este ai dreptate. Dar orce firma care se respecta stie sa tina de angajati :). Nu mai fi asa recalcitranta ca statui s-au stele la noi in Romanica nu prea se fac. Te pup
Skitt Vineri, 3 Iunie 2016
Buna! Nu stiu daca mai este cineva pe aici, însă am o nelămurire. banii pentru taxi mi'i decontează cineva? S'a schimbat in vreun fel atmosfera din casa de pariuri? Salariu? ...