Forum despre Star Transmission SRL (STC)

unknown Miercuri, 8 Mai 2013
Aveti cumva detalii legate de investitia ce urmeaza a se face de catre Daimler la Sebes?
Se vor activa si noi locuri de munca in departamentele TESA?
Fost stc-ist Miercuri, 1 Octombrie 2014

Fima cu potential , insa salariile sunt mici, promisiunile sint mari, sanse de promovare mici sau nule,regim de munca dificil( multe ore de stat in picioare). Firma in care relatiile se bazeaza inca pe 'NEPOTISM'

Debitel Duminica, 28 Decembrie 2014
@Foar stc-ist: ce inseamna salarii mici? Detaliaza te rog, pe functii
EmilNarita Miercuri, 22 Aprilie 2015
Detalii orientative despre salariile corespunzatoare diferitelor meserii nu aveti? Sau despre mediul intern, traing-uri etc..
Heirup Marti, 10 Noiembrie 2015
Compania are o structura foarte solida, nemteasca...reprosurile si parerile negative nu isi au sensul. Daca va uitati pe site-ul companiei, se extinde intr-un ritm alert, creaza multe locuri de munca. Sunt convins ca si aplicatiile sunt pe masura. Se fac angajari lunar de cate 50 persoane, locuri de munca create noi. Salariile sunt conform cu studiile de piata , nu se compara cu micile companii unde te duci si muncesti de toate, 12 ore pe zi, sambata,duminica. Cat despre efortul pe care il depui...ce sa-ti spun,,,stai in picioare ...ai si pauze..,,vrei alta munca, de birou ? demonstreaza ...Au un pachet de beneficii pe care nu il gasesti la nici un angajator din judet...este o companie serioasa !! recomand..
july10 Duminica, 29 Mai 2016
desi se lauda ca este firma nemteasca, recrutarea tot de personal roman este facuta. Astfel că, se angajeaza foarte mult pe pile si relatii, mai ales pentru funcțiile mai inalt ...