Forum despre Steelcase

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 14 Septembrie 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Steelcase, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Steelcase.

eu Joi, 29 Noiembrie 2012
ceva salarii din domeniu financiar, cunoaste cineva? ms
Ali Miercuri, 19 Decembrie 2012
Si pe mine ma intereseaza cum plateste aceasta companie.
Misu Duminica, 10 Februarie 2013
Chiar nu are nimeni vreo informatie despre mediul de lucru, partea de recrutare ori salarii?
Vlad V. Duminica, 24 Februarie 2013
Pe finance, pentru pozitii de asociate (entry level) accounts receivable / accounts payable 1200-1400 RON net, pentru analisti (middle level) AR/AP/GL 1700-1900 RON net. Dupa parerea mea salariul este destul de mic, comparativ cu media salariilor din Cluj.
Misu Marti, 26 Februarie 2013
Multumesc frumos, chiar mi se pare mic salariul, dar asta este..
eu Marti, 26 Martie 2013
nu stiti cumva ce salar e pe limba germana, suport tehnic ?
ms
Alouette Marti, 2 Aprilie 2013
Astept de saptamani intregi un feedback de la ei si nimic....Incep sa ma indoiesc de seriozitatea lor!
x Miercuri, 3 Aprilie 2013
am avut si eu un interviu la tel si apoi unul fata in fata la steelcase.. mi s-a parut cel mai penibil interviu din viata mea.. timp de o ora odata la tel si apoi la ei la firma inca odata timp de o ora am fost intrebat doar: ce parere au prietenii mei despre mine, ce parere au colegii mei despre mine, ce parere are fostul meu sef despre mine... DEZASTRU

dupa interviul de la ei mi s-a spus ca o sa fiu sunat si daca sunt luat si daca nu.. pana la urma n-am mai primit nici un telefon din partea lor.
Dell Vineri, 5 Aprilie 2013
Trist, pentru ca aveam si eu o parere buna despre ei. Mi-au facut o impresie foarte ok la interviu, dar n-am mai primit niciun raspuns din partea lor, fie el negativ sau pozitiv. Lipsa totala de profesionalism!
Lia Vineri, 12 Aprilie 2013
Am fost si eu la un interviu si mi s-a parut ok.

Cei care lucreaza acolo, ce parere au de companie? Cum sunt salarille pe middle level?
Fost angajat Joi, 25 Aprilie 2013
Cei dela HR clar mai au mult de lucru....dar dupa ce te angajezi sunt ok.
Salariile depind mult de ce sti sa faci si pe ce pozitie te angajezi. Atmosfera de lucru e ok.
Sfatul meu e sa va negociati bine slariul inainte sa incepeti nu prea mai creste dupa
nona Vineri, 10 Mai 2013
Destul de zgarciti la nivel de salarii :)
io Luni, 13 Mai 2013
nona poti sa ne dai un exemplu? is curios ce salarii sunt :)
nona Miercuri, 15 Mai 2013
@ io : Asa sa-ti inchipui ca pentru pozitia pe care lucrez acuma, ei puteau sa-mi ofera o suma "maxima" care e cu 1000RON(net) mai mica decat castig eu in prezent. Imi pare rau pt timpul pierdut cu ei.
pia Miercuri, 10 Iulie 2013
Atmosfera overall cum e la ei? Exista bonusuri de performanta? Sau e genul de multinationala clasica? :)
Madalina Vineri, 12 Iulie 2013
Stiti cumva cat castiga un HR administrator?
oana Luni, 22 Iulie 2013
asta e motivul pentru care s-au relocau in romania - forta de munca ieftina ...dar totusi pentru Cluj salariile sunt cam mici, mai ales ca au si asteptari cam mari de la candidati pentru ce ofera
catel Vineri, 26 Iulie 2013
imi zice careva ce face un quoting specialist la steelcase?
George Luni, 21 Octombrie 2013
Chiar nimeni din cei ce au avut sau au experienta cu aceasta comp nu ne poate impartasi ceva informatii? atmosfera de lucru per ansamblu?