Forum despre Synevo Romania

diana Marti, 6 August 2013
Aproximativ salariul pt receptie cat este la ei?stie cineva...., si mai multe detalii despre atmosfera de la synevo
Clau Vineri, 13 Septembrie 2013

Cineva despre synevo ? ..nimeni nimic ?

de-a lu nelson Vineri, 13 Septembrie 2013

am fost eu la un interviu tot pt. receptie acum 3 ani.
stiu ca am dat si un test scris ceva, nu mai tiu exact ce continea.
recrutoarea a fost ok, una din cele mai ok persoane cu care m-am intalnit la interviuri, mi-a trimis si mail cu raspunsul etc..
mai tin minte ca erau pe grozovici atunci, si nu prea se deschidea usa la etajul cu pricina.
mai tin minte ca era o fata care dadea pentru contabilitate si ii dadusera un test mai ceva ca la facultate, avea si calculator la ea etc.

Paula Joi, 17 Octombrie 2013
buna,

stie careva salariul aproximativ pt reprezentat vanzari? si daca ofera masina?
merci
EBA Miercuri, 30 Octombrie 2013

am fost la un interviu in Chiajna am dat un test de 40 probleme(mai ceva ca la Licenta),bineinteles ca l-am facut,am experienta practica de 12 ani in domeniu dar raspunsul a fost unul negativ.
au recrutat pe cine au vrut ei,dar au lasat o portita de a fi recrutata la o ulteriora extindere a departamentului,ceea ce nu cred ca se va mai intampla din partea mea(daca nu am indeplinit conditiile lor de recrutare de prima data,a doua oara de ce le-as indeplini???)
ce sa inteleg???in functie de ce se recruteaza???nu conteaza testul,conteaza altceva???

ruska Miercuri, 30 Octombrie 2013
Am fost si eu la ei la interviu luni,mi-au dat un fel de test de personalitate de vreo 27 de intrebari cu descrieri detaliate si un alt test din specialitate,au zis ca ma vor ...
John Luni, 9 Iunie 2014
Am ajuns sa vad cu ochii mei cam ce fel se desfasoara procesul de recrutare la Synevo. Am aplicat, am fost sunat si invitat la un test, nu mi-a fost trimis un e-mail cu datele de ...
marevna Sambata, 19 Decembrie 2015
Care este salariul pentru call center?
Aura27 Miercuri, 27 Iulie 2016
Din pacate si eu am avut o experienta cam urata cu aceasta firma de la care chiar aveam pretentii...in ce priveste procesul de selectie ..este cam indoielnic. Desi in anunturi ...
mihaela17 Marti, 14 Februarie 2017
ce salariu este pentru receptie?