Forum despre Televoice SRL (Evolio)

ADMIN - undelucram.ro Luni, 15 Aprilie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Televoice SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Televoice.

Csm Vineri, 24 Mai 2013
Salariu peste medie,recomand
diana Sambata, 14 Septembrie 2013
Cat este salariul pentru reprezentant vanzari? Multumesc.
sftp Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Salariul net pentru un post de Inginer Telecomunicatii este sub pragul de 3000 RON ?
FGHUGLG Luni, 20 Ianuarie 2014
Organizarea in firma e haotica.
jkjk Marti, 4 Februarie 2014
Ca la stat...toti de acolo sunt rude , olteni vicleni care pun piedica celor din afara si ei intre ei se acopera. Unprofi ...
Tehnician Electronist Miercuri, 2 Aprilie 2014
Iar este anunt pe bestjobs pentru Tehnician Electronist Service. Care este problema de apare anunt in fiecare luna pentru acest post ? Chiar nimeni nu este calificat si nu se poate adapta acolo ? Sau nu este instruit referitor la ce are de facut in service, este salariul prea mic, mancatorie prea ?
Cine poate sa ne lumineze si pe noi cu privire la problemele de la EVOLIO ? Care este problema la Service Evolio ?