Forum despre Temasoft SRL

ADMIN - undelucram.ro Marti, 7 Mai 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Temasoft SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Temasoft.

Eugen Luni, 13 Mai 2013
Hello,

Stie cineva cam cum e atmosfera in aceasta companie? Cum sunt salariile? Ce beneficii sunt?

Merci!
Mihai Joi, 15 Mai 2014
Salariile sunt peste media din Cluj. In schimb, nu se dau bonusuri, nu se fac teambuildinguri, nu se fac traininguri. Renegocierea se face doar la cererea angajatului. Nu este o firma pentru juniori pentru ca nimeni nu sta sa te invete aici nimic. Daca stii ceva sau iti place sa inveti singur, e ok. Atmosfera e destul de relaxata dar oamenii nu prea socializeaza intre ei.
Gigel Luni, 23 Iunie 2014
Salut,
Si eu as fi interesat de aceasta firma. Mai exact de urmatoarele aspecte:
Pe ce proiecte si cu ce tehnologii se lucreaza (mai noi, mai invechite )?
Cat de flexibil e programul de lucru?
In ce masura se sta peste program? Se platesc orele suplimentare?
Stiti cumva cam care ar fi nivelul salarial pentru developeri, in functie de experienta?
Salariul se plateste integral pe contractul de munca?