Forum despre Tesseract Software Architecture

ADMIN - undelucram.ro Luni, 25 August 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Tesseract Software Architecture, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Tesseract Software Architecture.

Un angajat Luni, 25 August 2014
Eu lucrez de 2 luni la Tesseract. Nu recomand aceasta companie nimanui din mai multe motive:
- organizarea este la pamant;
- compania nu are niciun programator senior in echipa, doar TL ce mai stie cate ceva pe parte de Web Development, dar abia il poti incadra la Mid Level;
- este de asteptat ca din postura de junior sa faci treaba destula pe bani putini;
- ore suplimentare neplatite, ti se cere de multe ori sa ramai overtime, pt ca vrea TL sa termini treaba la nu stiu ce proiect;
- nu ti se respecta anumite drepturi pe care le ai scrise in contract;
- salariul vine tot timpul cu intarziere.
cineva Joi, 28 August 2014
@un angajat, ce salariu ai?
@cineva Joi, 28 August 2014
Sub 2000.
altcineva Duminica, 31 August 2014
@un angajat, ... de ce mai stai
@altcineva Luni, 1 Septembrie 2014
Astept doar sa imi gasesc in alta parte. In acel moment o sa imi iau talpasita de aici.
unnamed Joi, 4 Septembrie 2014
Am fost la un interviu la ei. Am discutat cu doi tipi de acolo, discutia a decurs foarte ok dar cand le-am adresat cateva intrebari in legatura cu contractul de munca mi s-a ...
Ex-angajat Marti, 23 Septembrie 2014
La mine faza cea mai tare a fost ca in momentul in care am inceput sa lucrez mi s-a pus la dispozitie o tastatura romaneasca :))