Forum despre Teva Pharmaceutical

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 6 Octombrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Teva Pharmaceutical, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Teva Pharmaceutical.

teva Joi, 25 Iulie 2013
azi am aflat un lucru dureros pentru noi cei din vanzari si medical.sigur o sa vina la noi unu care a fost executiv la ADMFARM.vrea sa schimbe toti repii si sa ii aduca pe aia de la krka.
Daca aveti alte informatii hai sa ne anuntam ca pana la urma sunt posturile noastre in joc.
alterego Vineri, 9 August 2013
informatia e corecta.IO cunoscut in Bucuresti sub porecla 'Parandarat' a facut prapad la FXP si ADM. FXP-ul l-a dat in judecata pentru diverse mataprazlacuri.Pe ADM aproape l-a bagat in faliment ,norocul patronilor e ca l-au adus pe fostul executiv si a reusit cat de cat sa salveze compania.intrati pe 'undelucram-ADMFARM' si o sa va dati seama cine o sa ne conduca...
teva Miercuri, 2 Octombrie 2013
iata ca am scapat de acest "personaj"!!! informatiile stranse de noi au ajuns la sefii cei mari :)
ieri a fost dat afara acest I.O.
vio Marti, 4 Februarie 2014
Cum se fac angajarile in aceasta firma?? Tot pe nepotisme merge treaba??
sandu Vineri, 7 Martie 2014
adresa noua http://www.tevapharm.com/Pages/default.aspx
eu Vineri, 14 Noiembrie 2014
si acum va este mai bine ?celor care ati ramas dupa restructurari ?