Forum despre Tezaur Investment Group

Rina Miercuri, 31 Octombrie 2012
Buna ziua,
As dori sa stiu mai multe despre pachetul salarial pt postul de Ofiter amanet si schimb valutar junior
anca catalin Sambata, 3 Noiembrie 2012

Buna ziua as vrea sa stiu mai multe despre postu de agent paza am lucrat in politia militara si cred ca ma incadrez in cererile dv pmsoldat@yahoo.com

vali Duminica, 4 Noiembrie 2012

Buna ziua daca imi puteti da mai multe detalii despre acest post. Ca experienta am 11 ani in domeniul militar SO si 2 ani in domeniul privat ca Protective Security Specialist armed with DynCorp USA in Iraq. Mentionez ca am posibilitatea de a obtine permis de portarma letala (curs arme&munitii 2009). Contact stoicavalentinionut@yahoo.com

madalina Miercuri, 7 Noiembrie 2012
Buna Ziua!
As dori sa stiu mai multe cu privire la pachetul salarial pentru postul de Ofiter amanet si schimb valutar junior. mada_andreea_85@yahoo.com
salariu Joi, 17 Ianuarie 2013

Salariu de inceput 1200 ron vreo 3 luni, apoi creste la 1400 ron si dupa 6-8 luni sau mai mult la 2200 ron. programul nu mi-l mai amintesc dar parca era si sambata pana la 14.00.

buburuza Vineri, 22 Februarie 2013

Am lucrat si eu aici si am plecat de fraiera. nu dadeam pe spate de prea multa munca
Iar salariul era decent si il luam la timp nu ca altii care isi iau banii cu intarziere.
Camerele au fost stresante la inceput dar te obisnuiesti, sunt si pentru siguranta angajatilor pana la urma..iar acum ma chinui de cateva luni sa-mi gasesc un loc de munca...

Oscar Miercuri, 6 Martie 2013

Buburuza, as vrea sa te intreb daca se poate...despre concediu. Iti poti lua concediu?

brotacel Sambata, 9 Martie 2013

Eu am luni interviu ...am o colega de la fostul loc de munca care s-a angajat acolo si din ce povestise ea este foarte ok, salariu in primele 6 luni 1500 plus bonuri masa si dupa cele 6 luni 2000 plus bonuri de masa , insa nu stiu daca mai este valabil si acum, si programul este de la 9-18 L-V si S 9-14...salariul este foarte bun pt vremurile noastre...si programul la fel.....nu stiu daca ati lucrat vreodata de dimineata de la ora 6 pana seara 12 si a doua zi sa vezini de la 7 la 10 seara asta in weekend si in cursul saptamanii programul teoretic era de 8 ore insa noi lucram 12-15 ore....salariul era de 750 lei plus bonuri de 7 lei pe care trebuia sa le cheltuim in cadrul hipermarketului pt ca erau stantate si nu primeau in alta parte decat acolo acele bonuri...am sa revin cu detalii luni ...eu as vrea sa incerc...

brotacel Luni, 11 Martie 2013

Am fost la interviu...5 minute a durat...iar intrebarile au fost toate de genul ce lucreaza mama , tata...prietenul depinde de caz, o scurta descriere despre ei si ceea ce ar trebui sa faceti in cadrul firmei...la inceput se lucreaza cu contract pe 1 luna platit cu 1200 lei cu bonuri incluse...dupa aceasta luna se da un test pt evaluarea cunostintelor acumulate si unul poligraf,d aca se pica la testul poligraf se plateste testul (350 lei) si este eliminatoriu...apoi salariul creste treptat 1400 plus bonuri incluse si in decurs de 7 luni slariul ajunge la 2200 ...spre sfarsitul saptamnii urmeaza un al doilea interviu ...

buburuza Miercuri, 13 Martie 2013

Ba da, Oscar, eu mi-am luat concediu cand am vrut.

renata Miercuri, 13 Martie 2013

Buna la toata lumea, as vrea sa va spun si eu experienta mea cu Tezaur.
Am fost si eu la interviu, a fost usor... eram asa speriata inainte pentru ca habar n-aveam ce inseamna aceasta activitate. Am fost aleasa si m-am dus in perioada de proba 3 luni. Am primit salariu pentru aceasta perioada insa am renuntat fiindca m-am angajat la firma tatalui meu .... normal ca e mai bine aici, insa recomand sa va duceti .
Aunt si colegutze dragute, pe care le pup daca o sa citeasca mesajul meu ....

Ana Miercuri, 13 Martie 2013

Buna tuturor ! Am fost astazi la un interviu, a durat aproximativ 10 minute (desi ma asteptam sa fie mai mult); persoana care se ocupa de prima faza a interviurilor este o fata foarte ok, te face sa te simti in largul tau si poti vorbi lejer cu ea. Din ce am retinut, cei ce trec de prima faza a interviurilor, trebuie sa treaca si de al doilea - nu stiu exact in ce consta. Mi s-a explicat partial politica firmei, salariul, programul, etc. Se lucreaza L-V intre orele 9-18 si Sambata de la 9 la 14. Salariul de inceput este 1000 RON plus bonuri de masa, in final, asta inseamna 1200 lei. Se face un contract pe o perioada determinata de 1 luna, trainningul este platit (1200 lei), iar la sfarsitul lunii, se evalueaza cunostintele practice si teoretice dobandite in acea luna si abia apoi, cei ce trec acest ''test'' avanseaza in etapa urmatoare, cea a testului poligraf. Costul este de 350 lei si daca este trecut testul, firma plateste testul si candidatul ramane in companie; daca este picat, candidatul este eliminat si trebuie sa suporte cheltuielile acestui test. Salariul ajunge dupa 6-7 luni la 2200 lei (in care sunt incluse si bonurile de masa); care dupa parerea mea este un salariu foarte mare pentru zilele noastre. in conditiiile in care nimeni nu mai gaseste un loc de munca decent. am ramas placut impresionata de atmosfera din sediul central si mediul de lucru - la standardele cele mai inalte, plus faptul ca ei ofera posibilitatea oricarei prsoane sa lucreze in acest domeniu, indiferent de studii (minim studii liceale). Asta pentru ofiterii de amanet si schimb valutar, pentru ca mai multe detalii nu stiu nici eu deocamdata. Eeu recomand tutror sa incerce macar, pentru ca nu se stie care sunt sansele; Este un mediu de lucru curat, frumos, de bun gust si bine platit pentru vremurile de azi.

karla Miercuri, 20 Martie 2013

In ce consta al doilea interviu?

renata Miercuri, 27 Martie 2013
Buna Karla, stai linistita nu este diferenta mare intre interviul 2 si interviul 1. Atata timp cat nu te duci cu teama si esti dragalasa si zambareata, o sa fie bine. Bafta
nico Miercuri, 27 Martie 2013

Buna, stie cineva in ce consta interviul 2 si la test ce intrebari iti pune? Daca pici testul nu mergi mai departe chiar daca il platesti?

ionelyx87 Marti, 2 Aprilie 2013

Buna! Ce ati facut la al doilea interviu, cei care ati participat la primul??? Maine am si eu primul interviu. Multumesc

Mara Miercuri, 10 Aprilie 2013

Eu am lucrat mai bine de 10 ani la acest patron pe casa de schimb (se numea altfel atunci firma) si va pot spune ca si acum dupa 20 de ani de la primul interviu il pomenesc. Un om deosebit, nu stiu daca voi aveti posibilitatea sa il cunosateti. Plus toate angajatele de la sediu niste doamne. Nu mai zic de pachetul salarial care si atunci ca si acum, din cate imi dau seama era la fel de decent. Bine, noi cele din provincie (pt ca pe vremea aceea avea puncte in mai toata tara) eram si stimulate pentru a evita "tentatiile". Celor care reusiti sa va angajati la ei daca suntenti seriosi si corecti nu veti regret niciodata.

Sunt multe de povestit din acei ani in care am lucrat la ei, insa va pot spune ca am ramas in domeniu, acum sunt pe picoarele mele si tot ce am realizat in acesti ani ii datorez d-lui patron pentru ca m-a invatat sa fac bani.
Deci, insist sa nu va puna naiba sa furati pentru ca asta e o crima pt el.Daca "tentatiile" nu va vor da tarcoale peste 10 ani veti fi oameni realizati.

Adr Luni, 22 Aprilie 2013

Aum este la interviul pt receptie? a mai fost cineva?

delia Luni, 22 Aprilie 2013

As vrea sa stiu si eu despre postul la receptie. Maine am interviu.a mai fost cineva?

Ara Marti, 23 Aprilie 2013

Cum a fost la interviu fetelor?