Forum despre Tezaur Investment Group

AndreeaM25 Miercuri, 1 Martie 2017
Buna ziua,

Am o intrebare catre dvs. Se lucreaza in fiecare sambata?
Va multumesc pentru raspuns!
Miercuri, 1 Martie 2017

Buna ziua Andreea, da, in varianta fara 2 ture (cu 2500 RON salariu net) se lucreaza in fiecare sambata 9-14, de luni pana vineri 9-18 si duminica liber. In varianta cu 2 ture (aprox 2000 RON salariu net), pe care o vom implementa in curand, se lucreaza o zi da una nu astfel incat un weekend lucrezi si unul esti libera. La ambele variante la salariu se mai adauga bonus-urile care variaza in functie de agentie si de target-ul lunar. Multumim pentru interes .

AnaManole Miercuri, 22 Martie 2017
Buna ziua,

Cam in cate zile de la primul interviu se primeste un raspuns?
Multumesc!

Buna ziua Ana, de obicei intre 1-3 zile. Multumim

Pgm04 Joi, 23 Martie 2017

Zilele libere nationale se acorda?

Buna ziua ,
Raspunsul este da, se acorda. Doar in cazuri exceptionale (ex centre comerciale in care suntem obligati sa functionam conform programului lor fix sau alte motive strict comerciale) se acorda compensatii financiare conform legii.

Multumim.

Pgm04 Joi, 23 Martie 2017

Daca vreau sa beneficiez de programul prima chirie si am nevoie contract pe perioada nelimitata in acest caz cum se va proceda cu luna de training?

Buna ziua !
Chiar si in perioada de practica, contractul de munca este pe perioada nedeterminata .

Multumim.

Crissu Joi, 23 Martie 2017
Buna ziua. Am fost la interviu si am fost acceptata. Am si eu o intrebare. Eu sunt studenta iar sesiunea se desfasoara timp de o luna in fiecare sambata. Programul fiind de luni pana sambata cum pot proceda ?

Pentru detalii va rugam sa luati legatura cu noi la:
contact@tezaur.org
sau 021 222 44 92 intre orele 9-18

Mutumim.

Nicoleta1985 Marti, 4 Aprilie 2017
Buna ziua!Mâine sunt programata la testarea psihologica, dar am auzit că se va schimba programul normal in unul in ture. Mie nu mi s a spus nimic la interviu despre schimbarea ...
Luni, 10 Aprilie 2017
Pentru detalii va rugam sa luati legatura cu noi la:
contact@tezaur.org
sau 021 222 44 92 intre orele 9-18
Multumim

Rookyss Joi, 20 Aprilie 2017
Pentru mine a fost experienta destul de placuta si mai ales utila. As zice ca daca esti la inceput e un loc destul de bun. Cu programul a fost ceva mai dificil mai ales ca eram f. ...
Maria11 Miercuri, 3 Mai 2017
Bună ziua,Urmează sa merg la un interviu astăzi, va rog sa îmi spuneți dacă 2300 de lei sunt pe cartea de munca sau în mana? Mulțumesc,
Miercuri, 3 Mai 2017

Buna ziua, dupa perioada de scolarizare salariul pentru inceput net va fi 2300 ron cu bonuri incluse. Din luna a 5-a creste la 2500 ron si pt cei cu rezultate deosebite la 2700 ron. La acest salariu se adauga bonusuri separate pt performante si target-uri atinse.Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la 021 222 44 92 .
Multumim pentru interesul acordat companiei noastre, va asteptam !

Maria11 Joi, 4 Mai 2017
2300 de lei net fără sa fie impozitați nu? Mulțumesc,