Forum despre TNS CSOP

Sociolog Sambata, 5 Aprilie 2014
Am muncit pentru csop 2 ani de zile,am fost multumita.
alexaly94 Duminica, 6 Aprilie 2014
cam cat castigai pe luna?si cam ce program aveai?
elena Miercuri, 23 Aprilie 2014
7 lei ora. Programul e flexibil, poti sa ti-l modelezi in functie de facultate sau de alte activitati pe care le ai
alexaly94 Joi, 24 Aprilie 2014
Am inteles,e in regula.Majoritatea par multumiti! Inseamana ca sunt seriosi.Se dau cumva bonuri de masa?sau prime?
o fosta colaboratoare Miercuri, 16 Iulie 2014
hello! si eu am lucrat 3 luni la ei,am gasit jobul pe anuntul telefonic, a fost ok,se lucreaza si in weekend cand e foarte aglomerat.Din prima zi am semnat contractul si la sfarsitul sapt am primit un contract semnat si stampilat de director.Sunt ok!
ipotetic... Vineri, 10 Octombrie 2014

Cel mai prost sistem de plata.3lei pe ora...bataie de joc, nu se merita sincer.

OPERATOR Vineri, 10 Octombrie 2014
se intarzie cu plata..iei banii la 2 luni in cel mai bun caz daca nu se mai intarzie :)
no name Vineri, 10 Octombrie 2014
Au un sistem de plata" bine pus la punct" 3 lei pe ora si plata pe chestionar 1.8 /chestionar ( un leu optzeci de bani) durata chestionarului in medie este de 20 de minute daca ai norocul sa intalnesti un respondent bun...dragi colegi din industria call center ne plangem de ce suntem platiti sub media europeana??? Daca voi credeti ca merita sa lucram degeaba pe un leu optzeci chestionarul de 20 de minute atunci va recomand cu incredere firma CSOP
alin Joi, 16 Octombrie 2014

corect. plata mai nou este de 3lei h.

simona Joi, 23 Octombrie 2014
plata se face diferentiat..de la un chestionar la altul..te cheama pentru un anumit studiu si te trezesti ca esti platit cu 3 lei / 0,20 de bani/ 1,8 lei.daca te duci.la baie sau daca iti iei pauza sa mananci nu esti platit
eu Vineri, 24 Octombrie 2014
de acord cu simona
Miha1989 Miercuri, 3 August 2016
Hei! am indraznit sa ma duc la un interviu dupa ce am vazut anuntul pe Facebook. Aveam emotii avand in vedere tot ce am citit aici, dar am zis totusi sa incerc....faza e ca sunt chiar OK!!! Adica plata este la ora, dau 6 lei/ora....mi se pare ok pentru un prim job. Am deja 3 luni de cand lucrez la ei, am contract, programul il pot modela dupa cum pot ajunge eu, colectivul e ok. RECOMAND!