Forum despre Tongil Group SRL

lara Luni, 22 Decembrie 2014

Stie cineva detalii despre ei?

Tony92 Joi, 28 Ianuarie 2016
Astazi am fost la un interviu la aceasta firma, mi s-a parut foarte ok . Sunt o firma de consultanta financiara, broker credite etc. Lucreaza cu REIFFEISEN BANK, dar si alte banci importante . Programul de lucru este 09:30 - 17:30, de luni pana vineri, fara ore suplimentare sau lucru in week-end. Ai contract la 8 h cu minimul de salariu pe contract adica 1050 lei, concediu, asigurare medicala si training. Pentru inceput iti dau minimul pe economie urmand ca apoi dupa 2 luni in functie de performanta sa se renegocieze salariul .Lucrezi cu baza de date unde datoria ta este sa suni clientii (call center) si sa prezinti ofertele bancilor partenere si sa inchei cat mai multe contracte de deschidere de card, deschidere cont sau imprumut (primesti 25 lei/card si 50 lei/contract credit) cu cat ai mai multe cu atat salariul creste. Salariul il primesti pe card, primesti un bonus de 400 lei daca esti cel mai bun si inchei cele mai multe contracte, am intrat in baza unor teste, conteaza foarte mult modul in care te exprimi fara a face pauze in vorbire . Experienta nu este necesara, totul se invata, important este faptul ca este un job de viitor .