Forum despre Top Brands Distribution

andrei Joi, 14 Martie 2013
Salut, cat castiga un distribuitor in aceasta firma?
nicu Marti, 19 Martie 2013
salut
imi poate da cineva o adresa de contact valabila pentru aceasta firma?
multumesc
valentin Marti, 19 Martie 2013
am vazut ca au un post de agent vanzari diponibil pentru orasul bucuresti,stie cineva daca se platese bine in aceasta companie?din cate am auzit au salarii destul de ok,un agent poate ajunge si la 600-700 euro pe luna cu comision
Bilingv Marti, 9 Aprilie 2013
Cum e managementul firmei? Profesionist, cu studii, sau avansat la locul de munca?
armin Joi, 29 August 2013
Care sunt salariile???
Ana Sambata, 14 Decembrie 2013

Salut, a lucrat cineva la birourile din Bucuresti?

iuli Marti, 13 Mai 2014

Buna ziua. Ce salariu au muncitorii din depozit? Multumesc

Slatina Luni, 23 Iunie 2014

Eu am lucrat la TBD in perioada 08.2011-02.2012 in Slatina pe o divizie nou creata Adevarul Holding,in care se implementa segmentul de ziare si reviste in toate locatiile cu exceptia celor specializate.Ce pot sa zic...eu cel putin am fost multumit de tot ceea ce s-a intamplat pe aceasta divizie si la mine in oras...Aveam masina de serviciu un Peugeot Expert din anul 2007 leasing,motorina la discretie pe card de Petrom salariul era de 1.000 lei net plus bonuri de masa intr-o prima faza,apoi ne-au scos bonurile.Salariul ti-l virau intr-o data iar bonusul intr-o alta data.Programul meu de lucru era de L-V de la ora 4:30 pana la ora 14.Imi amintesc ca in luna decembrie 2011 am ajuns sa-mi vireze in cont 2250 de lei salariul+bonusurile de target.Multa bafta tuturor !!!