Forum despre Top Factoring

Adriana Vineri, 11 Octombrie 2013

pe 24.12 si 01.01 - se lucreaza?!

julia Sambata, 12 Octombrie 2013
Programul de 6 ore de la ce ora se desfasoara de la 8 dim la cat?
de la 8- 14,30
14,30-21,00
pe 24,12 se lucreaza daca nu pica in wknd
si 1-2,01 este liber
clau Sambata, 19 Octombrie 2013
Pe 24.12 se lucreaza dar cu program redus, maxim pana la 17. 30; pe 1 si 2 ian este liber, iar pe 31.12 daca se lucreaza este program redus. Anul trecut, in 2012 nu s-a lucrat pe 31/12.
adina Luni, 28 Octombrie 2013
Pt postul de consilier juridic ce salariu este? Multumesc
Maria Duminica, 2 Februarie 2014

Ma bucur ca exista un site ca acesta unde posibili sau fosti angajati au posibilitatea sa isi spuna sau sa ceara parerea. Eu am lucrat pana acum doua luni la Top Factoring, si a fost cea mai buna alegere pe care am facut-o ca am plecat. Asa cum am intrat, asa am iesit:) deloc pregatita profesional fiindca am avut nenorocul sa fac parte din echipa unui Team Leader cu care am vorbit de doua ori in 3 luni, perioada angajarii mele. Asadar, va recomand tuturor, daca o sa aplicati pt un post la aceasta companie, la angajare sa solicitati sa nu va repartizeze in echipa banking cesionate. Nu o sa fiti bagati in seama, nu o sa stiti niciodata ce se intampla si daca mai aveti nenorocul sa interactionati cu seniorii acestei echipe, nu o sa fie placut pt voi. In final, va spun tuturor sa va ganditi de doua ori inainte sa va angajati la ei, sunt total lispti de profesionalism si se poarta foarte urat cu angajatii.

Tina Sambata, 22 Februarie 2014
Eu am lucrat cateva luni la aceasta companie si vreau sa va spun ca a fost super. Am avut parte de un Team Leader de treaba si o echipa pe masura. Am plecat pt ca mi-am gasit job pe functia dorita, dar nu-mi pare rau nicio secunda ca am lucrat la ei. Erau intelegatori si flexibili cu programul, acum depinde si de fiecare om in parte ce caracter are, eu stiu ca respectul ti-l castigi.
Cris Vineri, 7 Martie 2014
Salut! Programul este de luni pina vineri? sau se lucreaza si sambata? Mersi anticipat!
nick Luni, 10 Martie 2014
De luni pana vineri. Pentru sambata si duminica este o echipa separata.
Ioana Luni, 7 Aprilie 2014
Stie cineva adresa de e-mail a doamnei de la hr?
Tina Marti, 8 Aprilie 2014
mira Marti, 17 Iunie 2014
vreau sa intreb angajatori sau fosti angajatori ce se intampla daca am datorie la ei....am platit 2 ani si m-am trezit ca mi-a scazut datoria cu o suma infima iar acum am refuzat sa platesc dar ma ameninta cu instanta,am auzit de foarte multe cazuri in care daca nu a platit deloc s-a prescris datoria (vb de o factura C)
Elena Duminica, 31 August 2014
Buna!
Am trecut de primul interviu,iar acum o sa am interviul cu TL. In ce o sa coste interviul mai exact? Multumesc!
eu Vineri, 24 Octombrie 2014
In ce consta interviul pt ofiter de credite?
neida Vineri, 24 Octombrie 2014
Buna, care era salariul pentru week-end?
angajat Luni, 27 Octombrie 2014
BUna! Am lucrat la aceasta firma aprox un an de zile, insa cu parerea de rau trebuie sa spun ca a fost una din cele mai mari greseli pe care le-am facut. Am ramas acolo de la o luna la alta pentru salariul de care aveam mare nevoie, suportand lipsa de respect a teamleader-ilor si desigur, superioritatea lor. Cum a spus si cineva mai sus, promovati sunt doar prietenii, rudele , iubitii, etc.
Va recomand sa nu va complaceti in situatie si sa le acceptati si credeti cuvintele frumoase. Mult Succes!
deea Vineri, 7 Noiembrie 2014
Buna ziua. In ce consta examenul it la aceasta firma.Va multumesc.
florinpoe Luni, 2 Februarie 2015
Buna ziua, stie cineva la ce salariu ajunge un "Agent colectare debite pe teren"?