Forum despre Top Trade by Finexo

sorin Vineri, 3 August 2012
eu am fost 2 zile la training...mi sa parut destul de ok managerul....acum nush cum o fi mai departe...de luni incep sper sa fie bine
me Vineri, 3 August 2012
tu cand ai avut interviul? saptamana trecuta cumva?
Si tie ti s.a zis la interviu ca pentru prima luna e vb de 700 lei?Ce detalii ai despre salariu?Cum a fost la training?Asteptam mai multe detalii...
P.s:la cat timp de la interviu te.au sunat sa.ti spuna k poti incepe?
Ms frumos! Bafta!
itaca33 Marti, 7 August 2012
si pe mine m-au chemat la GGM Marketing Accord, mi-au oferit salariu de 300 de euro plus comision, asta de cand au sunat sa faca programare pentru interviu. Postul este de agent vanzari, alte detalii nu mi-au dat. Nu stiu ce sa fac, am vazut ca si-au schimbat sediul si lucreaza, cred ,in domeniul cu produse bancare, tranzactii.. ma poate ajuta cineva?
PLM91 Duminica, 12 August 2012
brokerajul nu este pentru orice ***.nu va mai plange-ti ca *** ca v-au dat afara dupa cateva zile.......poate nu era de voi meseria asta
me22 Vineri, 24 August 2012
@itaca: ce s-a mai intamplat cu interviul?
abc Miercuri, 29 August 2012
ba da prosti mai sunteti..toti de aici mancati ***** ..care vreti duceti-va singuri si va convingeti nu mai vorbiti prostii !!e un job f tare !
teo Miercuri, 29 August 2012
foc fara fum nu iese, zic eu.

ar fi bine sa nu incepem sa ne jignim. cine are de zis pro sa zica cine are de zis contra sa zica. fiecare vorbeste din experienta nu din auzite nu?
yeah,me... Joi, 30 August 2012
Hello people! please,spuneti-mi si mie ceva detalii in ceea ce priveste compania RODWELL INTRO RESEARCHING - BUCURESTI...
Mediu de lucru,detalii companie (habar nu am cu ce se ocupa exact,pe net nu gasesti mai nimik :(...),salarii etc.
ce stiti despre postu de Marketing Assistant (Marketing over the phone)-cu cat se plateste?
Merci frumos! si sorry k am pus comment-ul in topic-ul asta,dar chiar nu am gasit nik despre firma asta...Sper sa ma puteti ajuta cu ceva detalii..
turist de ocazie Joi, 30 August 2012
ha ha ...nu va lasati prostiti de ei, forex24, oim trade, fxgfc si alte firme fantoma...
ADMIN - undelucram.ro Joi, 30 August 2012
robert stan Luni, 3 Septembrie 2012
eu am fost la alfa trade fost oim trade, am prins fix perioada cand s a scimbat, treiningul mereu pare interesant, dar mediul de munca e cam aspru, si te integrezi foarte greu cu colegi, plus ca mi au dat si niste contacte proaste unde nu puteam face nimic
diana Miercuri, 5 Septembrie 2012
Am fost la training, toate bune si frumoase au prezentat cum trebuie sa te adresezi clientilor etc. dar o data ce am inceput munca propriu-zisa totul s-a schimbat. Injurii, presiune pentru angajati plus ca sunt neseriosi la bani, nu iti dau banii.. spre ex eu am lucrat 2 sapt. si din 10 zile pe care le-am lucrat ei mi-au calculat 5 zile pentru ca nu si-au respectat cuvantul de la inceput cand i-am intrebat daca din momentul in care incep efectiv munca cu datul telefoanelor se calculeaza ca zile platibile. CONCLUZIE: NU PLATESC, TI SE FURA CLIENTII PENTRU A FACE ALTUL PROFIT, NESERIOZITATE.
ionut Joi, 6 Septembrie 2012
da am auzit si eu de astia ca sunt neseriosi si cand zic asta ma refer la bani, ca doar ce este mai important sa-ti dea banul restul cu atmosfera sa zicem ca te acomodezi dar daca nu iti dau ceea ce iti cuvine in ceea ce priveste salariul si pe langa asta mai si parte de atitudine ostila, jigniri, meschinarie.. mai bine te lipsesti. Am inteles ca trag tzepe pe cat de mari le sunt pretentiile pentru a atrage cat mai multi clienti pentru a inregistra profit..
Cyber 13 Joi, 13 Septembrie 2012
nu sunt expert in brokeraj , dar firma asta e o porcarie , te pun sa suni persoana juridice pe care le-au mai sunat si alti asa-zisi account-manageri , salariu fix nu exista , stresul la care am fst supus ma facut sa plec , si acele actiuni de care vorbesc ei sunt doar minciuni, banii care intra in conturi si ii investec anumite persoane, nu ii mai vad niciodata ....asa k mai bine lucrati intr-un call center pe salariu fix ...dkt la firme fantoma
kalisa Vineri, 14 Septembrie 2012
mie mi-au zis de un salariu fix de 700 de lei, contract de munca.....mai multe detalii despre comisioane, ele chiar se iau sunt pe bune si salariul ii iei indiferent de ce vanzari faci? nu stiu daca sa ma duc la trainingul lor...poate imi ofera cineva mai multe detalii.
Cyber 13 Vineri, 14 Septembrie 2012
salariul il vei lua dak faci minimum 2 conturi de 1 euro.....chiar din prima luna ..dak nu iti fac bagajele
Cyber 13 Vineri, 14 Septembrie 2012
1000 euro
nesimtitii Luni, 17 Septembrie 2012
Nu va duceti la interviuri la firme de brokeraj, oim trade, forex , forex24, si multe altele sunt niste mincinosi, eu nici macar nu am aplicat la aceste firme si sunt sunat mereu de ei. Mint lumea cu castiguri fabuloase. In firma lor esti ca un sclav muncesti nu castigi nimic si esti si dat afara. Te pun sa suni anumiti oameni pe care sa-i pacalesti sa e iei banii, va spun sa nu va dati numele dumneavoastra, ca sa nu va poata da in judecata cei pe care i-at sunat. Feriti-va de asa ceva !!! Bafta in continuare.
nesimtitii Luni, 17 Septembrie 2012
Au sedii de firme peste tot, victoriei, aviatorilor, eroilor, universitate, piasta muncii... sunt peste tot, cand va suna o sa va zica din prima ca avesti salariu de 12 mil + bonusuri (MINT CU NERUSINARE), Cand sunteti sunat de vreo firma de care dumneavoastra nu stiti ca ati aplicat intrebati cu ce se ocupa (CU BROKERAJ) si inchidetile telefonul. Nu va bateti capul si pierdeti timpul sa va duceti pana acolo. Bafta
RalucA Marti, 18 Septembrie 2012
tocmai am fost sunata de GGm marketing Accord? cum e..chiar nu stiu daca sa ma duc la interviu avand in vedere ca au program de luni pana vineri si nu prea ajung pe la facultate,macar sa merite:)