Forum despre Top Trade by Finexo

ady1238 Miercuri, 19 Septembrie 2012
multumesc pt sfaturi . asa nu mai bat si eu drumul degeaba .
MIHAI Sambata, 22 Septembrie 2012
Salut.Ieri am fost sunat de catre firma GGM Marketing Accord,iar astazi am fost la interviu.Ce va pot spune ca o prima parere,pentru ca ma voi duce si la training,asta urmand sa stabileasca ei cand.
A fost un interviu ,,de grup,, ,a venit un manager si ne-a spus despre ce e vorba.Interesant ca mai toate firmele astea care se ocupa cu Forex au locatii luxoase.SALARIUL,ne promit ei ca ar fi 300 euro fara sa atingi targhetul +50 de lei pt. fiecare client + comision intre 1-6%.PROGRAMUL este de la 9:00 la 18:00.Cu toate pareriile negative pe care le-am tot auzit si sunt constient ca pe drept,o sa ma duc si la training,merita o astfel de experienta.
Pentru cei care sunt din Bucuresti si sunt sunati,recomand sa va duceti la interviu,merita incercat.
scatolog Sambata, 22 Septembrie 2012
mihai ... si hai
MIHAI Sambata, 22 Septembrie 2012
@scatolog ce ai ? fiecare cu opinia lui.
andy001 Sambata, 22 Septembrie 2012
eu nu ma inteleg. Top Trade by Finexo este tot una cu GGM Marketing Accord? http://www.undelucram.ro/firma/886/ggm-marketing-accord-totul-despre-mediul-de-lucru

daca da, macar sa uneasca cineva cele doua topicuri
toate o apa si-un pamant Sambata, 22 Septembrie 2012
ggm e forex24
miky_girl007 Marti, 25 Septembrie 2012
Buna si eu am fost sunata din nou de ei insa nu-si mai spun forex ci GGM MARKETING ACORD eu am fost la primul interviu si din 25 de persoane cate am fost nu a ramas nici una in firma deoarece noi ne-am dus pe postul de agent vanzari insa este de fapt brokeraj o mare porcarie!!!
j Duminica, 30 Septembrie 2012
top trade. m-au chemat dar nu ma duc pt ca maine e ziua mea :P
turist de ocazie Duminica, 30 Septembrie 2012
sa stiti ca la astia asta e o tactica. cum ar veni itzi fac o bucurie de ziua ta...am lasat-o pe fatuca sa vbeasca singura la telefon cand am auzit de unde e..faza dura e ca ma nimerisem pe langa sediul lor in ziua cu pricina..ce coincidenta stupida
andrei Joi, 11 Octombrie 2012
sper sa dispara cat mai curand firmele de genul.

am lucrat la ei pentru o saptamana, in vara. am plecat dupa ce am realizat ca managerul echipei mele mi-a furat clientii pe jumatate convinsi ca sa-i paseze colegei mele. dp il cheama, dar din pacate adminul va cenzura numele nemernicului (da, din pacate trebuie sa discutam situatia, nu persoanele, conform regulilor forumului; multumim oricum pentru intelegere!!!).

oricum, asta nu e singurul motiv pentru care nu am mai vrut sa stau acolo. managerii sunt undeva pe la 22-25 ani, au dat de putina putere si nu rateaza nicio ocazie ca sa iti arate ca sunt mai presus decat tine. tipa, te insulta, te trateaza de parca esti un gunoi.

oameni cu tupeu, gata oricand sa dea tepe de mii de euro - astfel de oameni ajung sa "faca cariera" in firmele de genul. ma bucur ca mi-am dat seama la timp ca totul e doar o inselatorie si am plecat inainte sa pagubesc pe cineva.
andrei Vineri, 12 Octombrie 2012
inteleg ca i-ati cenzurat numele, dar nu inteleg de ce ati cenzurat si faptul ca avea o relatie cu una dintre colegele mele. nu e ca si cum nu stia toata lumea ca sunt impreuna.
guesswho Joi, 18 Octombrie 2012
la top trade e bine de la interviu si pana la perioada de proba......apoi esti fortat sa dai telefoane peste telefoane si sa hartuiesti saracii oameni de afaceri,care se intreaba nedumeriti - De unde doamne iarta-ma mai aveti numarul meu?.In concluzie daca vrei sa iti faci o cariera in firma asta ai mari sanse sa ajungi la veseli.
toma Luni, 29 Octombrie 2012
ret...! momeala pentru fraieri!
Radu Marti, 30 Octombrie 2012
m-au sunat azi marti 10/30/2012 pt un interviu acesti indivizi,va sunt recunoscator pt review'urile voastre pt ca o sa le dau mesaj sa le spun ca nu vin in niciun caz pana acolo degeaba doar ca sa isi bata joc de mn, cu alte cuvinte ..., va multumesc.
Di Marti, 30 Octombrie 2012
Si pe mine m-au sunat azi. ma duceam cu gandul ca va fii o provocare jobul, ca doar e ceva abolut nou pt mine..dar...multumesc pentru informatii, nu ma mai duc la interviu:))
Mihnea Marti, 30 Octombrie 2012
Radu, Di: sunteti cumva parte din persoanele care daca unii zic sa va aruncati in put voi va aruncati? come on guys, fiti smart si creati-va propria opinie.
zoro Miercuri, 31 Octombrie 2012
bursa.-inseamna.loto. unui actionar.un ziar ii face scandal cu ajutorul,unei stiri false,,1zi,,el scade in vinzari,,prietenii ii intorc spatele..2zi sta numai cumpara nimeni actiuni,,eul sau,virtual,,3zi un alt ziar descopera adevarul,,atunci este bum,,,toti vor cumpara increderea celui lovit ieri asta este motivul stresului...este un loto nu un salari fix..este un joc cu viata la 20 de ani cu averile altora..are mare importanta,adevar si minciuna ,,acolo unde adevarul face legea nu la noi
Nelu Vineri, 2 Noiembrie 2012
Domnilor care va angajati la firma de brokerej sa fiti putin mai educati decit cei care sunt deja in aceasta firma. ex:posesorul nr de tel 0748217049 este foarte nesimtit aduce jicniri lasate cu injurii celor ce nu au timp sa-l asculte . Si e bine sa mintiti mai putin ca in general sunati persoane care au mai multa experienta in a face bani prin tranzactii valutare sau de actiuni.
reclamatii bursa Sambata, 3 Noiembrie 2012
Din ce in ce mai multi oameni sunt inselati de firme infiintate de cateva luni ,fara personalitate juridica,cum ar fi O.I.M. Trade, Forex 24,Aston Markets, Forex Center,etc.care lucreaza pe platformele unor firme cu sediul in Cipru sau in alte tari exotice.

Angajatii acestor firme care lucreaza pe platforma FOREX te contacteaza, te ametesc cu mirajul banilor pe care ii poti castiga investind pe piata FOREX, prin ei bineinteles, iti ofera date si informatii menite sa iti castige increderea dupa incepi sa investesti”¦cate 500 euro, 1000 euro dupa care sumele pe care esti indemnat sa le investesti cresc intr-un ritm ametitor”¦dupa care pierzi tot!Aceasta strategie este aplicata cu succes: tu pierzi banii,ei se imbogatesc!
Vezi mai multe pe http://www.reclamatiibursa.ro
nu le plang de mila celor cu bani Sambata, 3 Noiembrie 2012
sunt deja de ani buni..lunile se transforma in ani ..totuj daca dai un search pe google afli cei de capul lor. daca esti atat de relaxat incat sa dai banii tai p mana oricui, ti-o cam meriti