Forum despre Total Fleet Solutions SRL - Perpetuum Lease

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 20 August 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Total Fleet Solutions SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Total Fleet Solutions.

un roman Miercuri, 5 Noiembrie 2014

Am fost la interviu, dar sunt cam dezamagit de ei. Nu divulga nicio informatie legata de ei (ce fac, cum se desfaroara activitatea, ce ar trebui sa faci,conditii de munca oferite, oferta salaraiala, etc.), decat daca treci de prima faza a interviului unde o ''specialista'' HR, parea ca citeste din carte intrebari care nu prea aveau legatura cu tine sau abordarea vanzarilor. Dar ea stia ca trebuie sa puna acele intrebari pentru a justifica probabil banii primiti. Nu