Forum despre Totalgaz Industrie

anonim Duminica, 10 Februarie 2013

o firma corecta din punct de vedere a banilor.

hei Miercuri, 10 Aprilie 2013

clientii nu au de ce sa-si faca probleme atat timp cat firma va fi ok.

este normal ca atunci cand exista probleme sa existe comunicare, daca nu exista atunci se ajunge si pe forumuri, si apropo e un drept al nostru, al fiecaruia de a ne exprima.

cu stima si firma sunt sigur ca va fi mai bine de acum incolo.

Vld Luni, 2 Septembrie 2013

am fost solicitat sa fiu angajat la TG ce spuneti se merita? si-au mai revenit? astept un raspuns va multumesc

Paza Joi, 28 Noiembrie 2013

am fost chemat la un interviu pentru postul de paza, ce parere aveti?

unu vechi Duminica, 16 Februarie 2014

TG e printre singurele, daca nu chiar singura firma din iasi unde poti invata meserie, in cazul nostru inginerie. Raportata la scara locala ma refer.
Daca ai deja bani si un minim de rabdare, nu ai decat sa mergi, dar macar cere un salariu cat de cat bun.

Robert Vineri, 21 Martie 2014
Buna ziua,am pus cv la totalgaz pt postul de inginer documentatie tehnica.Imi poate spune cineva care e treaba cu plata salariilor,la cate luni se plateste si cati bani. Va ...
.. Vineri, 28 Martie 2014
Salutare. stie cineva in ce consta testul pentru postul de ing. proiectant si care mai este situatia in Totalgaz ? care este atmosfera de lucru ?
Stefan Miercuri, 4 Iunie 2014
Buna ziua,imi spune cineva ce se intampla prin total gaz va rog,am vazut ca au postat pe best jobs o gramada de posture libere,de la muncitori la ingineri.