Forum despre Tuchi Copy Center SRL

Crisstina Vineri, 19 Februarie 2016
in urma unei vizite la adresa https://membri.listafirme.ro/tuchi-copy-center-srl-14232817/ am constatat ca firma nu mai e activa din 2010 sa-mi zica cineva daca ma insel
Ingrid009 Vineri, 19 Februarie 2016
Crisstina nu cred ca sunt 100% actualizate datele. Din moment ce firma figureaza la registrul comertului, nu cred ca e problema. Dar ce s-a intamplat mai exact de iti pui problema?
Crisstina Vineri, 19 Februarie 2016
Am fost intr-o situatie asemanatoare culmea tot la un centru de xerox iar acolo nu m-au platit.Ce-i drept aici la Tuchi in locatia unde am avut interviul,era frumos amenajat si pe langa asta pregateau niste martisoare (ceva de sezon).Ideea e ca nu vreau sa ajung din nou in aceeasi situatie vreau sa stiu in ce ma bag
Crisstina Vineri, 19 Februarie 2016
Daca a mai lucrat sau lucreaza cineva la aceasta firma astept raspuns.Mltumesc anticipat
Ingrid009 Sambata, 20 Februarie 2016
Bafta Crisstina. Poate revii dupa o perioada si ne zici cum este. Eu sunt sigura ca o sa fie bine.
axryu Luni, 22 Februarie 2016
@ Crisstina - Te sfătuiesc să stai departe de acest fel de firme.Dacă o firmă nu mai apare în registrul comerţului înseamnă că are activitatea suspendată.Eu mă feresc ...
Crisstina Marti, 23 Februarie 2016
M-am hotarat in ultima clipa sa nu ma mai angajez la ei asta de ce?!!Pe langa cele mentionate de mine in prima postare: - nu au fost foarte clari in privinta programului l-am ...