Forum despre Ubisoft Romania

Hotshot Miercuri, 13 Februarie 2013
Da stie cineva cum sunt tratati programatorii? Sa zicem un lead dev ceva pe engine programming?
eu Joi, 14 Februarie 2013
stie cineva salariul pt linguistic tester?
hexe Luni, 18 Februarie 2013
Vroiam sa spun "si, majoritatea angajatilor sint oameni de calitate" . Scuze pentru elipsa.
vera Marti, 19 Februarie 2013

o intrebare cat este salariul pentru linguistic tester?

m&m Marti, 19 Februarie 2013

intrebarea ta legata de tester, e un pic cam generala nu crezi? unde ai vazut tu pozitia asta?

vera Marti, 19 Februarie 2013
daca ai idee despre linguistic tester, cum este, ce salarii sunt, ce presupune procesul de recrutare, ti-as fi recunoscatoare.
m&m Marti, 19 Februarie 2013
te referi pe italiana? in fine, s-ar putea sa fie si pe altceva.practic trebuie sa gasesti buguri sau greseli de limba pe diferite jocuri pe care le testezi. nu trebuie sa stii ...
vera Marti, 19 Februarie 2013
si salariu ai idee cam cat ar fi?
m&m Marti, 19 Februarie 2013
in jur de 400 de euro, daca ai noroc.
vera Marti, 19 Februarie 2013
si de unde stii ca pe italiana? poate e pe spaniola
m&m Marti, 19 Februarie 2013
da, poate e pe spaniola. dar eu zic ca e pe italiana :D
vera Marti, 19 Februarie 2013
norocul e intotdeauna de partea mea :P multam fain! si e pe spaniola! buenas noches!
Drama Sambata, 2 Martie 2013
Hello. Puteti sa-mi spuneti mai multe detalii despre interviul de Game tester? Am inteles ca sunt 3. Interviul se tine intru-totul in engleza? Si ce fel de test iti da la inceput? ...
hexe Luni, 4 Martie 2013
@dramaNu, imi pare rau.
elena Luni, 4 Martie 2013
o mica intrebare se uita cineva pe aplicatiile de pe bestjobs? sau angajarile se fac intern iar anunturile sunt doar pt a respecta protocolu?
Mihaela Marti, 19 Martie 2013
Am fost la doua interviuri la ei pentru postul de Front desk analyst post pe care il au disponibil mai mereu deci...prima oara tin minte ca domnisoara de la HR a intarziat o ...
alex Sambata, 23 Martie 2013
Deci , pana la urma care sunt salariile ? fara explicatii si altele post - salariu = ?
eric Duminica, 24 Martie 2013
Tester - in jur de 1000 de ron din cate stiu; overtime se face si se plateste
Micu Duminica, 24 Martie 2013
Poate cineva sa-si spuna parerea despre cum se desfasoara atmosfera ca SysAdmin la Ubi?Multumesc!
alex Marti, 26 Martie 2013
si inafara de postul de tester , la restu cat se plateste ?