Forum despre UCMR-ADA (Uniunea Compozitorilor si Muzicologilor din Romania - Asociatia pentru drepturile de autor)

dfl Marti, 11 Septembrie 2012

Ganditi-va de 10 ori ! Eesti amenintat cu concedierea la fiecare pas. La angajare, daca ai noroc poate scapi fara sa-ti completezi si demisia in alb. Norma de munca, iti este majorata de la o luna la alta. Salariul de la angajare, ramai cu el pana pleci - rar vezi o marire si aia minora. Dupa ce ai plecat, nu mai esti binevenit pe acolo.Daca rezisti la stres si stai bine cu sanatatea, succes !

raluca Joi, 18 Aprilie 2013

Alte pareri ale oamenilor care stiu ce se intampla pe acolo?

raluca Joi, 18 Aprilie 2013

Cine face parte din conducerea ucmr? ca am vazut ca au 2 sedii si probabil sunt aceeasi oameni la conducere

raluca Joi, 18 Aprilie 2013

Ma intereseaza cam cat este salariul la departamentul repartitii si programul de lucru

Dariana Joi, 18 Aprilie 2013
In 12 luni au plecat mai mult de 10 oameni care aveau destula experienta. Bine, daca e sa te iei dupa directoare, au plecat de puturosi si nu din cauza incompetentei conducerii ori a sefelor frustrate. Cuvintele care descriu cel mai bine atmosfera de acolo e mentalitate comunista, bataie de joc si rea vointa. Concluzia o tragi singura.
raluca Duminica, 5 Mai 2013
mersi Dariana pentru informatii. Stie cineva care sunt salariile de la repartitii sa stiu macar daca ma mai agit pentru un post acolo. Multumesc
anonimus Vineri, 24 Mai 2013
Dariana iti dau dreptate. Cat timp am lucrat acolo am vazut numai nedreptati din partea conducerii si ma refer in special la directoare si presedinte. se comporta f urat cu ...
gogudelagaze Vineri, 2 August 2013
Dariana, vorbesti de mentalitate comunista, bataie de joc si sefe frustrate? Ai uitat cand luai prima de 1 si 8 martie de 1500 de lei? Ai uitat cand ai ajuns sefa si iti tratai ...
hahaha Joi, 10 Octombrie 2013
Nu ai voie sa fumezi decat jumatate de ora in 8:30 ore. nu ai voie sa cobori la alimentara, nu ai voie sa cobori la secretariat.
a Vineri, 16 Mai 2014
Nu se merita sa te angajezi la UCMR-ADA:- mediu de lucru foarte stresant; - esti umilit de catre directoare;- se lucreaza dupa ureche, deoarece multi oameni care stiau ce trebuie ...