Forum despre UPC Romania

Lore Sambata, 8 Noiembrie 2014
Buna. Stie cineva care ar fi salariu pentru angajatii din casierii, gen Responsabil portofoliu clienti magazin? Am fost contactata pt un interviu si as dori sa am o idee legata de salariu cel putin si m-ar interesa care este programul de lucru?
Multumesc.
mile Luni, 10 Noiembrie 2014
@lore

800 lei in Bucuresti
parere Joi, 20 Noiembrie 2014
Am lucrat aproape 2 ani in departamentul comercial door2door Cluj. A fost experienta profesioanala care m-a invatat cel mai mult pana acum. Am avut norocul sa fiu inconjurata de un colectiv tanar, prietenos si cu superiori profesionisti. Am prins o perioada buna, pana anul acesta cand Upc a cumparat Liga 1 de fotbal si salariile, comisioanele, bonusurile, ofertele catre clienti au scazut considerabil. Aveam prin Lugera salariu fix de 950 net pana sa scada la minumul pe economie apoi de 640, asta daca erai incadrat la 8 ore. Poti fi comisionar, la 2, 4 sau 8 ore, asta in functie de rezultate si mentinerea lor. Toate se platesc la timp, mai exsta erori la comisionari, insa daca ai noroc si atentie se rezolva. Pot spune ca in cei aproape 2 ani am castigat in medie undeva la 2500 lei net, asta in conditiile in care ma situam printre cei mai buni. Daca esti un bun vanzator si stii ca ai calitatile astea, si mai esti si perseverent si muncesti mult, atunci merdia ta poate fi undeva la 3000-3500 lei venit total pe luna + o prima de Craciun de 230 lei
Eu am ramas cu o parere buna despre companie, despre brand, pentru ca acolo m-am dezvoltat mult, am avut de la cine invata foarte multe (superiori) si mi-a mers bine din punct de vedere financiar. Asta pana sa fie cumparata Liga 1.
Andrei M. Luni, 8 Decembrie 2014

Buna seara, as vrea sa aflu si eu daca stie cineva salariul si programul de lucru al unui manager de conturi pe regiunea Bucuresti. Multumesc mult !

Flavius Luni, 8 Decembrie 2014
Salutare! As fi si eu interesat de programul si salariul managerilor de conturi, daca stiti mai multe detalii ar fi fain.
dodo Miercuri, 10 Decembrie 2014
Care este pachetul salarial pentru Coordonator zonal portofoliu si venituri? Multumesc
dodo Luni, 15 Decembrie 2014
Coordonatorul zonal portofoliu si venituri are in subordine mai multe magazine din orasul in care isi desfasoara activitatea, sau el coordoneaza doar echipa dintr-un singur punct de lucru?
johnionut Joi, 29 Ianuarie 2015
Buna ziua ,
Am un interviu la UPC pentru Business Consultant , probabil Hunter B2B, pe regiunea Iasi.
A mai lucrat cineva , imi poate spune cate ceva despre conditiile de munca, salarizare , etc ?
Multumesc,