Forum despre Venere Botticelli

ADMIN - undelucram.ro Joi, 30 August 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Venere Botticelli, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Venere Botticelli.

MARIA Marti, 30 Octombrie 2012
E o firma unde ... salariu e prea mic, ....
Ar fi important sa supravegheati aceasta firma ...
ana Sambata, 29 Decembrie 2012
ce alte comentarii mai sint?
magda Sambata, 29 Decembrie 2012
In primul rand,cand acuzi sau faci o afirmatie,draga Maria,daca nu ai nimic de ascuns,iti dai numele intreg in semn de respect! In al doilea rand,nu confunda lucrurile! ... in aceasta firma ABSOLUT toata lumea are contracte de munca legale altfel cum ai face sa semnezi un stat de plata? deci: nu confunda incompetenza cu ...! cu respect Magdalena Alexandrescu
Barack Obama Luni, 31 Decembrie 2012
maria sunt toate prostii
magda Vineri, 4 Ianuarie 2013
sa presupunem,Maria,ca sunt toate prostii cum spui tu! sa inteleg ca ai ceva de ascuns,avand in vedere ca nu iti dai numele intreg? eu asa cred.....las la latitudinea cititorilor!
magda Vineri, 4 Ianuarie 2013
Scuse am avut senzatia ca a raspuns Maria!! sint perfect de acord cu tine Barack Obama :))
yolanda Duminica, 24 Februarie 2013
aici nu conteaza cat de bun esti,doar daca obligi clienti sa te sune pe numerele scumpe,si nu ma contraziceti am lucrat multi ani cu venere boticeli,pedreti,andrea,titiana,morena etc.pacat aveti niste clienti care merita tot respectul.
rodica Joi, 24 Octombrie 2013
a luat cineva legatura cu aceasta firma? daca da atunci scrieti; am cunoscut-o pe cea care face asa zisele racolari; CLAUDIA;
sint foarte curioasa daca garda financiara sau itm stie de emiterea online ? oare idioatele din italia care cheltuiesc bani grei stiu ca aceasta forma de cartomantie online este o excrocarie? oare stiu ca le tin de vorba fara sa se uite in carti, doar ca sa le ia banii? vrea cineva sa ma contrazica? astept;
te poarta pe drumuri cu tromboane si cu asa zisele angajari, ca apoi sa ti se zica ca doar pri romtelecom iti poate emite; chiar cineva este atit de idiot sa nu se intrebe de ce?
ei bine si rabdarea are limite; probabil se vor sesiza si altii!
o excrocarie eleganta!
dar intr-o zi totul se v-a sfirsi! promit! cine a mai avut contact si are aceeasi impresie il rog foarte frumos sa ma contacteze; 0745849579 sau 0357406657
xxx Vineri, 23 Mai 2014
rugam p Obama si Magda sa fie mai expliciti in afirmatiile facute
in acesta firma personalul, mai sus numit de Yolanda, nu face altceva decat sa oblige angajatii sa minta clientii si nicidecum sa prezica