Forum despre Visa Consulting HR

fan Vineri, 29 Martie 2013
miroase a teapa s-au tapa? cum e mai corect:)))?
amb Vineri, 29 Martie 2013
Tzeapa cu ce ? Cu ce ne'ar "intzepa" ? Le'ai dat vreun ban?...Ai perdut cv? Eu inca sunt optimist si cred k o sa ne contacteza ....
Cristina Vineri, 29 Martie 2013
Doar au spus ca ne vor contacta si ca va primi ei raspuns la sfarsitul lunii sau inceput de Aprilie! Acum ca luna Martie s-a terminat , saptamana viitoare sa speram ca ne va da un raspuns!! Asa ca Multa Rabdare pana atunci!
sun Vineri, 29 Martie 2013
la "tapa" m-am referit la timpul nostru si sperantele care mor ultimele...:), acum au zis ca dau raspuns la sfarsitul lunii Martie.....poate ne dau o veste de 1 Aprilie:)))
steve Luni, 1 Aprilie 2013
caka maka si firma asta... acum vad eu de ce nu exista nimic despre ei pe forumuri - pentru ca nimeni nu pleaca cu ei :)))
@steve Marti, 2 Aprilie 2013
probabil firma e o acoperire pentru alte activitati mai putin legale
hac Marti, 2 Aprilie 2013
ban Marti, 2 Aprilie 2013
deocamdata stau in tacere ca suporterii in fotbal cand sunt penalizati:)
camelia Miercuri, 3 Aprilie 2013
si eu sunt in asteptare, insa mie personal firma mi se pare ok, au si spus ca spera pana la sf.lunii martie sa primeasca raspunsurile pt. noi, insa se poate sa apara o intarziere deoarece tine totul de statul american! este cineva din baia mare?, kmliapat79@yahoo.com eu sper ca toti sa avem sansa de a pleca si a munci , ca pana la urma asta ne dorim!
mongolu Miercuri, 3 Aprilie 2013
pai da dar daca mai intarzie mult nu iti mai scoti banii, nu mai are rost sa pleci in Iunie, ca iesi in pierdere pana la urma ...
mongolu Miercuri, 3 Aprilie 2013
la $9/h lucrezi 5 luni o munca de ra*at numai ca sa iti acoperi pierderea cu plecarea... Pui mai multi bani deoparte in Romania cu un salar de 10-1500 RON hahaha :)
H2B Vineri, 5 Aprilie 2013
"U.S. Citizenship and Immigration Services a suspendat temporar procesarea cererilor pentru Petitiile H2B. Ofertele de munca publicate de VisaCHR nu mai sunt disponibile in acest moment"

Alte firme de profil stiau de treaba asta inca de anut trecut.
Rex Vineri, 5 Aprilie 2013
nu pot sa vad nimic la pagina aia
:) Sambata, 6 Aprilie 2013
THE END...!
amb Marti, 9 Aprilie 2013
Pana la urma cum ramane cu aceasfa firma?
amb Marti, 9 Aprilie 2013
A mai sunat cineva la ei? Ce au spus?
visachr Miercuri, 10 Aprilie 2013
pana la urma sunt o firma fantoma la care nu trebuie sa aplica nimeni.
visachr Miercuri, 10 Aprilie 2013
*aplice
babe Marti, 16 Aprilie 2013
am inteles ca astia trimit in SUA dar la vanat de manguste