Forum despre Vodafone Romania

Sars Vineri, 25 Mai 2012

Salut ,
As dori sa va spun cateva detalii din experienta la Vodafone Romania .
Postul:1ST Collectare.
Salariu : 8 ore-1260 ron (brut),6 ore- 960 ron (brut) 4 ore -640 ron (brut) ,Fara bonuri ,fara bonusuri (primete etc ) ,mai primesti si un telefon din partea firmei (LG optimus one ,dar roagate sa primeste unu-l bun functional in multe cazuri colegi au primit telefoane defecte)
Manageri/Team leaderi se poarta cu tine la inceput in training foarte frumos.
Vodafone cere de la angajat ore suplimentare, logare la secunda, targheturi aproape imposibile de atins (in momentul cand le atingi primeste un multumesc si o sapca :) da o sapca ai citit bine.

Mary Vineri, 25 Mai 2012

Chiar ma uitam si pe topicul de CGS unde e mare nebunie cu nu stiu ce vanzari fac ei pt Vodafone. Li se promit oamenilor telefoane ( dar nimeni nu spune ca e vorba de telefoane fixe).

M. Sambata, 30 Iunie 2012
Poate cineva sa imi spuna cam care este salariul pentru pozitia de Segment Manager?
dea Miercuri, 22 August 2012
care este salariul la call center
Eu Miercuri, 10 Octombrie 2012
Salutare!

Va rog, ma puteti ajuta cu o info? care ar fi salariul pentru un post de contabil entry level? Am aplicat pentru acest job si as vrea sa stiu estimativ cam la ce sa ma astept.

Multumesc!
Ele Luni, 5 Noiembrie 2012
Am si eu o intrebare.

Cam cat se da pt o pozitie de Team Leader pt call-center in Vodafone?
maria Luni, 19 Noiembrie 2012
Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti cam cat este salariu de supervisor vanzari la vodafone si cam in ce consta activitatea. M-au chemat la un interviu si as vrea sa stiu daca ma duc si cum stau lucrurile.
ralu Luni, 10 Decembrie 2012
call-center vodafone. stie cineva ce program e ca operator?
maiden Marti, 11 Decembrie 2012
Salut ,stie cineva salariu unui consileri vanzari la Vodafone?
men Joi, 24 Ianuarie 2013
As fi curios sa aflu care sunt salariile prin dep IT
eleonor Marti, 19 Februarie 2013
Lucreaza cineva la partenerul numarul 1 vodafone, Active Power Solutions?
nick Miercuri, 27 Februarie 2013
programul full time ca operator la vf este de regula de la 9 la 18 dar poti intra si dupa amiaza ( de la 11 la 20 sau 13-22). programul ti l stabileste firma in functie de nevoia ei. salariul nu e grozav,aprox 1000 lei brut plus bonusul care ajunge pe la 250 lei brut. stresul este f mare insa ai ocazia sa te dezvolti
comparator Marti, 26 Martie 2013
Ar putea cineva sa ne dea detalii din cadrul NOC-ului? Circula multe zvonuri (negative in principal) legate de mediu, team leaderi si manageri.
mada Duminica, 31 Martie 2013
vodafone parca are externalizat serviciul clienti. stiti cumva unde il au mai exact?
gregor Marti, 16 Aprilie 2013
am inteles ca se inchide un departament Vodafone din Germania si se externalizeaza in Romania. stiti ceva de asta?
melli Marti, 16 Aprilie 2013
asa e grogor. nu se stie exact, dar se vor transfera in Romania si India. asteptam sa vedem "salariile" mici specifice, ca de fapt asta e ideea.
Miruna Joi, 18 Aprilie 2013
Salariile Vodafone difera de la oras la oras , evident.
In Bucuresti: magazin- 15 mil + bonuri+ comisioane realizabile - ajungi lejer la 2000
---------------call center- 13 mil+ bonuri+ comisioane realizabile..tot pe la 2000

Daca lucrati la parteneri Vodafone, salariile sunt mult mai mici, in jur de 10 milioane.
ron Vineri, 10 Mai 2013
stie cineva care e venitul pt Collection Officer pentru Vodafone Romania - Manpower ? si ce presupune jobul normal :)
andra Luni, 13 Mai 2013
da, si eu as vrea sa stiu salariul pentru collection officer :-?
Marina L. Marti, 14 Mai 2013
"eleonor Marti, 19 Februarie 2013
Lucreaza cineva la partenerul numarul 1 vodafone, Active Power Solutions?"

Eleonor,
eu am lucrat pentru APS...Daca nu e prea tarziu, ...ce informatii ai vrea sa aflii?