Forum despre Vodafone Romania

Ana123 Joi, 6 Martie 2014
A fost cineva la interviu pt customer advisor pe engleza sapt trecuta? Ati primit raspuns pana acum?
ana234 Duminica, 9 Martie 2014
stie cineva ce presupune postul de reprezentant relatii clienti din brasov? si care e salariul real?
Alex Luni, 10 Martie 2014
Stie cineva cum decurge interviul pentru postul de Customer Care Advisor pe engleza?
Simona07 Luni, 10 Martie 2014
Pe Customer Care Advisor, interviul are loc in trei etape: prima etapa consta intr-o testare de tip GMAT (mate plus cunostinte de engleza/germana); a doua etapa e un interviu de grup cu discutii destul de relaxate care ii ajuta pe cei de la compania de recrutare sa-ti "calibreze" nivelul limbii straine, iar in final este cel de-al treilea interviu direct cu cei de la Vodafone (tot in limba respectiva - atentie la interviul de grup pentru ca se repeta tipul intrebarilor)
Ana123 Marti, 11 Martie 2014
Deci sa inteleg ca inca se mai tin interviuri. Oricum, faptul ca nu au dat raspuns candidatilor pe data promisa cam arata cat de seriosi sunt... :)
Alex Marti, 11 Martie 2014
Multumesc Simona! De salariu ai idee?
a Miercuri, 12 Martie 2014
Pentru back office representative (limba germana) aveti idee ce salariu se ofera? Multumesc.
Alex Joi, 13 Martie 2014
@Ana123 Prin cate interviuri ai trecut?
Ana123 Vineri, 14 Martie 2014
Toate cele 3 pe care le-a descris Simona :)
Alex Vineri, 14 Martie 2014
@Ana 123 imi poti da mail-ul tau te rog ca as vrea sa te intreb ceva?
Ana123 Vineri, 14 Martie 2014
Sunshine2704@yahoo.com
andrei Miercuri, 19 Martie 2014
nici eu n-am primit raspuns, cred ca nu ii lasa inima sa refuze:))
anonim Miercuri, 19 Martie 2014
Se incepe de la 25 aprilie pe customer advisor.Are cineva idee de oferta salariala?
andrei Joi, 20 Martie 2014
@anonim te-au sunat? In aceeasi zi ar fi trebuit sa primesti si oferta pe mail. Nu stiu daca este negociabila sau nu.
tudorita Vineri, 21 Martie 2014
o adresa de mail de la HR aveti? mersi
Ay Joi, 27 Martie 2014
Am fost chemata si eu la un interviu la Brainspotting pentru Customer Advisor. Deci inca se mai tin interviuri, poate de aceea nu ati primit raspuns cei care asteptati un raspuns.
Whatever Luni, 7 Aprilie 2014
Pt customer care advisor - Cei de la Brainspotting mi-au trimis mail sa imi spuna ca m-au acceptat cei de la Vodafone si raspunsul e final si o sa incep trainingul pe 25 aprilie, ...
Ay Luni, 7 Aprilie 2014
Si eu am patit acelasi lucru doar ca am programat interviul pentru 9 aprilie. Cum a fost interviul?
X-zibit Marti, 8 Aprilie 2014
@WhateverNu te mai agita pentru ca oricum nu ai pierdut nimic, din contra as putea spune...
Andrey Miercuri, 9 Aprilie 2014
A primit cineva pana acum un raspuns final in legatura cu pozitia de Customer Care Advisor?