Forum despre Vodafone Romania

po Miercuri, 22 Octombrie 2014
Salt,

cat este salariu pe asistent vanzari magazin Mosilor?
Eu Miercuri, 22 Octombrie 2014
Am aplicat la Vodafone Shared Services Bucuresti , am avut o testare de limba la telefon si apoi nu m-au mai sunat, nu stiu de ce... limba respectiva o stiu nivel C1/C2. Mi-ar placea sa lucrez la Vodafone... insa daca nu ma mai suna... asta e!
Ana Miercuri, 22 Octombrie 2014
@Eu

Pentru ce limba ai aplicat?
@Eu

Cand ai fost sunat, de catre cine si pentru ce limba?
@Monica
Ai aplicat si tu la Vodafone Shared Services?
Monica Joi, 23 Octombrie 2014
Da, Ana. Ce vrei sa stii?
Ana Joi, 23 Octombrie 2014
Si eu am aplicat pentru Service desk executive cu limba spaniola si astept un raspuns din partea lor.As vrea sa stiu daca ai primit vreun raspuns (sau ce ti s-a spus tie referitor la perioada in care ar trebui sa primesti raspunsul) si ce impresii ai despre interviu.Multumesc!
Ana Joi, 23 Octombrie 2014
Te-au contactat dupa interviul telefonic? :)
Monica Joi, 23 Octombrie 2014
Eu am aplicat pe germana. Am fost contactata dupa o saptamana de la testarea lingivistica. A urmat un foarte scurt interviu la sediul din Avrig cu reprezentanti ai Vodafone Germania. Dupa alte cateva zile am primit oferta telefonic si pe mail. Succes!
Eu Joi, 23 Octombrie 2014
Am aplicat pentru limba italiana, am avut interviul telefonic dar apoi nu am primit niciun feedback. Si nu bat campii cand spun ca stiu limba italiana vivel C1/C2. Chiar imi pare rau! Mi-ar placea foarte tare sa lucrez la Vodafone! Chiar imi facusem iluzii! Of!
Eu Joi, 23 Octombrie 2014
@Monica.... ti-au propus un salariu ok?! macar sa stiu daca e cazul sa ma oftic si mai tare!
b Joi, 30 Octombrie 2014
Salut!Stie cineva in ce consta ultimul interviu cu managerul si seful de departament?Daca va fi o discutie libera sau test?Multumesc anticipat!
@Panda Joi, 6 Noiembrie 2014
Nu ne-ai spus nimic despre program, in ce consta activitatea, concret, ce se asteapta de la tine pentru banii aia.
Paul Sambata, 15 Noiembrie 2014
Sal,

Stie cineva mai multe despre Service Desk-ul 24/7 care urmeaza sa fie adus in Buc? Rolulile de SME, SSDE cu limbile italiana/maghiara/germana? Stiu ca se lucreaza in 3 shift-uri. Atmosfera, salarizare?
b2b Joi, 20 Noiembrie 2014
Stiti cumva care e salariul fix in mana/beneficii pe b2b la vodafone sau la parteneri?
Multumesc mult celui care poate sa imi raspunda!!
superman Miercuri, 26 Noiembrie 2014
Salutare , stie cineva ce salarii sunt la APS partener vodafone ? care sunt conditiile de munca , colectivul ....
seancombs Joi, 4 Decembrie 2014
s-a angajat cine la vodafone shared services ,intr-un final ?
asae Joi, 4 Decembrie 2014
Aveti idea ce salariu se primeste pt consultant in magazin? am fost selectat prin manpower daca are vreo influenta asupra salariului
ITstu Vineri, 12 Decembrie 2014
@ Monica , poti sa ne spui si care e range-ul salarial daca tot ai fost ofertata? ar ajuta lumea de pe forum sa inteleaga despre ce e vorba (inclusiv eu). Mersi!
Isa Duminica, 14 Decembrie 2014
Pls stie cineva care este salariul pt fraud specialist, maine am interviu, este cu italiana , eu o sa cer 3500 negociabil , si vreau sa stiu daca are rost sa ma duc