Forum despre WNS Global Services

Alexandra Luni, 10 Octombrie 2011
Am maine interviu la ei pe portugheza !!! Stie cineva ceva de interviu, pretty please !!!!!!
Black Shadow Marti, 11 Octombrie 2011
Stiu ca in decembrie se scot niste posturi la WNS pe portugheza, ceva pe customer care.
proca Vineri, 14 Octombrie 2011
salut.
as dri sa aflu mai multe despre diferetele proiecte din wns, de fapt cum e procesul de desfasurare al unui proiect externalizat prin wns. am inteles ca la un moment dat unele din aceste proiecte se inchid pt ca, compania mama nu mai doreste colaborarea, ce se intampla in acest caz cu angajatii? pt mine pare un mediu foarte instabil in cazul asta, se redirectioneza spre alt proiect sau cum?

daca stie si cineva ce salarii s-ar da pe limba straine HR sau contabilitate. va multumesc !
Antene Joi, 20 Octombrie 2011
salut. a auzit cineva de persoane sa fie date afara de pe un proiect de la WNS? sunt tare curios de detalii :)
ramona Duminica, 6 Noiembrie 2011
am lucrat 2 ani in wns si e mancatorie. am lucrat pe franceza un proiect tampit si dupa un an si ceva trebuia sa promovez, dar nu se tine cont de nimic in wns decat de pupincurisme (sorry).
DoNotEnter Miercuri, 9 Noiembrie 2011
subscriu 100% la ce a zis ramona mai sus. e mancatori. nu poti pleca de jos si urca progresiv daca nu ai tupeu si nu te bagi in seama. e normal asa ceva?
Iulia Duminica, 26 Februarie 2012
ceva nou in WNS in militari? ma intereaseaza si pe mine pe limba franceza ca si salariu. sanse de promovare si traininguri specializate oferite de companie exista? ms
eu Vineri, 23 Martie 2012
cat castiga un senior pe AP, limba maghiara nivel avansat? Multumesc pentru raspunsuri
leo Vineri, 23 Martie 2012
heeeeeei, si pe mine ma intereseaza maghiara :) wns, genpact sau ce mai e. multumesc!!!!!!!
luiza Vineri, 23 Martie 2012
pt Leo. Maghiara genpact, junior AR 1900 net + bonuri + bonusuri + asigurare medicala, marire salariu o data pe an
sergiu Marti, 17 Aprilie 2012
WNS Romania, cati angajati are? :)
sergiu Marti, 17 Aprilie 2012
WNS este o companie destul de renumita pe piata de BPO din lume. Insa, ca orice companie imensa are problemele ei. Am avut "doua" intalniri cu ei. Prima a constat in in ...
wns Sambata, 30 Iunie 2012
Am fost la interviu la ei.......m-au acceptat insa eu nu mai sunt interesat de job....sunt oameni total nepregatiti,au facut firma de rusine la interviu ..... Concluzie:Aveti ...
anda91 Sambata, 30 Iunie 2012
si eu cautam despre WNS? ce s-a intamplat de a fost nasol la interviu? :(
wns Sambata, 30 Iunie 2012
tipa de la resurse umane destul de ok.....mai mult a jucat rolul secretarei....nu stia nimic din domeniu pentru care am aplicat......mi-a pus o intrebare de sincer am ramas mut, ...
wns Sambata, 30 Iunie 2012
corectez::Oare nivelul de pregatire a oamenilor din WNS este asa de slaba?Sunt asa de prost pregatiti?
wns Sambata, 30 Iunie 2012
anda91 pentru ce post ai aplicat?
anda91 Sambata, 30 Iunie 2012
customer specialist with french.
cristina Miercuri, 4 Iulie 2012
Va rog ma ajutati cu o informatie...ce salarii sunt pentru account receivable limba straina(maghiara) Genpact sau WNS?Multumesc
Laura_O Miercuri, 4 Iulie 2012
eu as alege Genpact. se da de la 20 de milioane in sus.