Forum despre Work Jobs SRL

riko Vineri, 5 Aprilie 2013
Eu deja am anuntat vreo 4 persoane As vrea sa stiu mai exact unde se afla monitoru in suceava.
leac Vineri, 5 Aprilie 2013
este linga casa de cultura peste drum de post banc
leac Vineri, 5 Aprilie 2013
asa ca prefacutu mihalache miron nici nu mai este in tara lea luat pe cle trei si au plecat pe bani nostri , este greu de recuperat bani ca le da cu suspendare un an doi si se prescrie si au scapat
Andrew Sambata, 6 Aprilie 2013
Andrew Stephan e numele meu pe facebook.am semnat si eu contract cu ei pt Germania in constructii.ce-i care doresc sa punem vreun plan in aplicatie pe Luni,astept sa ma contactati si sa facem un grup al posibililor ''tzepuitzi''.sa lamurim ce sa facem si cum sa facem.
riko Sambata, 6 Aprilie 2013
Noi suntem vreo 4 persoane si luni dimineata plecam la politie la suceava sa depunem plangere.
Vasile Sambata, 6 Aprilie 2013
Ramane valabil cu intalnirea pe luni dimineata la monitoru la ora 10? Ar fi bine sa mergem cat mai multi.
doru Sambata, 6 Aprilie 2013
As vrea sa stiu daca a fost cineva astazi acolo la ora 2?
Sebastian Duminica, 7 Aprilie 2013
Am fost eu ieri la 2 eram vreo 50 de oameni . Am fost toti la politie am depus plangere. Luni vin si eu
oly84 Duminica, 7 Aprilie 2013
si eu miam luat teapa...ce e de facut?
sandu Duminica, 7 Aprilie 2013
Ar fi bine ca luni sa ne intalnim toti la monitoru la ora 10.
Marius Duminica, 7 Aprilie 2013
As vrea sa le transmit la domnisoarele alea doua daca ar fi posibil ca la ani lor ar putea face lucruri mult mai bune.Orcum din bani care iau strins nau sa faca mare lucru.Chiar daca lea pus altcineva so faca vina cea mai mare o au ele .Am 4 copilasi si bani iam inprumutat.Vin si eu maine.
mari Luni, 8 Aprilie 2013
acele domnisoare nu merita sa calce pe pamint rominesc le aflu cine sunt si asa cum sufar eu sa sufere si ele promit ca le voi gasi le voi invata sa inchee un contract legal nu cum au facut ele ca nu stiau sa scrie aveau un caiet in sertar si se uita tot in el si mai scria un cuvint poate din bani care iau strins pot sasi faca inainte loc de veci loc de verdeata leam cautat si mam interesat de ele astazi
alexandra Luni, 8 Aprilie 2013
eu sunt una dintre acele fete. am lucrat pentru aceasta firma timp de circa 2 saptamani. dati-mi voie sa va spun ca toate informatiile pe care le-ati avut si dvs. le-am avut si noi. Sa nu va imaginati ca noi am luat banii din contracte si acum ne bucuram de ei..in nici un caz. Banii ii predam la sfarsitul fiecarei zile si si nici o data nu au ramas la noi. Eu va inteleg perfect situatia si credeti-ma ca si eu sunt in aceeasi situatie cu dvs. si sunt la fel de interesata ca autoritatile sa il gaseasca pe patron si fiecare dintre pagubit sa isi recupereze banii.
mari Luni, 8 Aprilie 2013
unde si la cine predai bani cum il chema ati lucrat mina in mina unde mi dosarul mergi la politie si spune tot nu te juca cu focul
alexandra Luni, 8 Aprilie 2013
Evident ca voi da si eu declaratie si voi spune absolut tot ce stiu. Eu am fost un simplu angajat , si nici eu nu mi-am luat salaiul.. La fel ca si voi, am vazut anuntul de angajare pe internet, si cum sunt la primul meu loc de munca, mi s-a parut in regula totul...Nici dosarele dvs si nici banii nu ramaneau la mine.
salariul
ion Luni, 8 Aprilie 2013
bani si dosarele le vrem /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
mari Luni, 8 Aprilie 2013
dosarele unde sunt bani cui ii predati si acum mintiti cum neati mintit
alexandra Luni, 8 Aprilie 2013
Banii si dosarele le predam la sfarsitul fiecarei zile , fie direct sefului, fie unei persoane pe care o trimitea el.. Banii nu ramaneau la noi mai mult de cateva ore. Daca v-as fi luat eu banii, nu mai stateam acum, incercand sa va explic situatia si sa va dau informatiile pe care le am..probabil procedam asa cum o face si cel care v-a inselat : nu mai raspundem nimanui la nici o intrebare, la nici un telefon si ma faceam disparuta..
mari Luni, 8 Aprilie 2013
ai fost la politie sa declari sau astepti leafa