Forum despre Work Jobs SRL

Remus Luni, 8 Aprilie 2013
Pt. Alexandra.Cand tiai dat seama ca am fost inselati cu toti de ce nai sunat imediat la politie .Eu cand am fost ultima oara la voi si vam adus ceva la dosar erati deja schimbate mi-am dat seama ca ceva nu este in regula.Pentru curiozitate cati am fost pacaliti.
Remus Luni, 8 Aprilie 2013
Acum imi pun intrebarea oare toate firmele de pe net fac acelasi lucru?De ce oare nui verifica nimeni.Cand este o criza asa de mare de lucru ei de unde scot atatea locuri de munca ?Cand suni la ei toti cer banii inainte si toti au aceiasi politica plecari imediate .
alexandra Luni, 8 Aprilie 2013
Nu am stiut cu adevarat care este situatia pana sambata (2 aprilie). Noi am decis sa renuntam acum o saptamana pentru ca plecarea a fost amanata, dar chiar si in momentul in care noi ne-am anuntat demisia, seful ne asigura ca plecarea va avea loc, ba chiar ne-a dat si ziua , ora exacta si locul plecarii si ne-a spus ca toate persoanele au fost anuntate...
Andrew Marti, 9 Aprilie 2013
Eu unu nici nustiu ce sa cred...Alexandra,roaga'te sa nu intalnesti pe strada aceii oameni disperati cu familii si copii acasa care sau imprumutat de bani pentru a incerca aceasta ''opurtunitate'' falsa...eo unu personal nu am nimic cu tine,probabil ai fost si tu tzepuita la fel ca si noi.nu tzi-ai luat salariu'..intr-un final adevaru' si vinovatu' va esi la iveala.Si sper sa faca ani grei dupa gratii daca nu ne revedem comisoanele inapoi.
Miron Mihalache Marti, 9 Aprilie 2013
Buna ziua - Toate persoanele inscrise la noi, sunt inregistrate la ITM SUCEAVA cu contract de munca legal,rugamintea noastra a fost sa mai asteptati putin pana pe data de 28.04.2013 cand va avea loc plecarea ,datorita faptului ca pe Danemarca cerinta angajatorului este de 80 de ingrijitori de animale si 20 de medici veterinari - NU SUNT COMPLETE LOCURILE VACANTE,iar pe germania 60 locuri vacante iar NU SUNT COMPLETE LOCURILE VACANTE.

Cine doreste sa se retraga: Sa formuleze o cerere scrisa ,iar comisionul platit va fi restituit integral in momentul incetarii contractului de munca conform cererii/demisiei dumneavostra inaintata pe adresa de e-mail: officeworkjobs@yahoo.com sau miron.mihalache@yahoo.com

Va multumim si dorim sa rezolvom problemele dumneavoatra in cel mai scurt timp posibil
leac Marti, 9 Aprilie 2013
Domnule Miron de unde sa stiu ca sunteti dv cu anuntul cel mai bine era sa ne intilnim omeneste sa vorbim ce este de vorbit si sa nu punem pe drumuri atitea persoane sa cheltuie bani pe drumuri eu zic ca stabilim o clauza prin notar in comun acord ceia ce este stabilit in contract si cine nu respecta plateste suma respectiva cind sa ne intilnim cu dv si unde daca sunteti om
Remus Marti, 9 Aprilie 2013
As vrea sa fie adevarat tot ce spuneti domnule Mihalache dar daca cu adevarat va mai trebuiau niste oameni de ce nu vati prezentat sambata si clarificati foarte usor problema, Cum doreati sa completati toti oameni daca toate telefoanele leati inchis.
mari Marti, 9 Aprilie 2013
fratilor dl mihalache ne minte si acuma oare nu ii este un pic de rusine daca avea coloana vorbea la telefon cu noi si ne intilneam si stabileam plecarea nu inchidea firma si telefoanele eu zic ca este teapa cu plecarile sa vina sa stea cu noi de vorba
MARI Marti, 9 Aprilie 2013
asa trebuia de la inceput sa ne zica despre locuri nu sa inchida telefoanele si firma si sa fuga cu bani si dosarele noastre eu stau pentru o persoana ca nu sa completat nr de locuri ne duci domnule miron cu bombonica ca pe niste copiii mici avem famili rate bani inprumutati si astept sa se ocupe nr de locuri rusine ca sunteti roman este un dumnezeu acum sau mai tirziu fiecare le va trage si atunci ne vom da seama fiecare ce am facut in viata rau sau bine DOMNULE MIRON MIHALACHE TOATE SE PLATESC IN VIATA ASA SA VA AJUTE DUMNEZEU DUMNEAVOASTRA SI FAMILIEI DUMNEAVOASTRA
MARI Marti, 9 Aprilie 2013
Alexandra nici nu stie sa minta ca data de 02 04 2013 nu a fost simbata ci marti minte si ea ca la cita pregatire are e si cazul
Dan Marti, 9 Aprilie 2013
In contract scrie destul de clar ca cine se retrage pierde bani atunci cum sa iti dai demisia.Nu stiu cum dar asa zisul ,,Domn Mihalache'' se contrazice singur. L-as intreba pe acest domn cand se uita in oglinda nu-i este rusine.Seara cind se culca doarme linistit se bucura de banisori nemunciti.
Remus Marti, 9 Aprilie 2013
Daca nu a gasit oameni destui de ce nu a lasat comisionul mai mic?Eu din cate stiu persoane care lucreaza in strainatate angajate in tara cum este cazul nostru salaru din tara il scoate familia in tara nu cum ne-ai mintit ca se transforma in euro si toata abureala aia.
nicu Marti, 9 Aprilie 2013
oare domni de la politie isi vor face datoria in directia lor sai bage dupa gratii pe toti din firma ca sa se invete minte sa fie exemplu in toata tara si pe alea care mia luat bani pentru inselaciune si semnarea unor facturi frumos le sta la fete tinere si vor merge acolo unde le e locul
nicu Marti, 9 Aprilie 2013
acest presupus domn mihalache isi gaseste tot felu de scuze de ce nu da telefoane la fiecare sa ne intilnim pentru a hotari ce este de facut si cit mai asteptam sa mergem la un notar pentru a stabili o clauza in contract si cine nu o respecta plateste DOMNULE MIHALACHE TREZESTETE LA REALITATE IMPREUNA CU DOMNISOARELE CARE MAI TREBUIE SA FACA STUDII pe alexandra am aflat de unde este celelalte le voi afla RUSINEEEEEEEEEEEEEEEE
nicu Marti, 9 Aprilie 2013
DOMNULE MIHALACHE PE MINE MA TI ANUNTAT CA SE AMINA PE DATA DE 06 04 SI DE ATUNCI AVETI TELEFOANELE INCHISE SI FIRMA CUM PUTETI SA SPUNETI CA VAM RUGAT OARE NICI ACUM NU VATI TREZIT LA REALITATE DE CE NE MINTITI PUNETIVA IN LOCUL NOSTRU CA NIMENI NU PLECA SA SE DISTREZE PLECA FIECARE PENTRU UN BANUT SA POATA PLATI DATORIILE DIN TARA POATE TOTUSI O SA AVETI UN PIC DE CREDINTA EU VA INTREB DACA SEARA VA INCHINATI SI DACA PUTETI DORMI
alexandra Marti, 9 Aprilie 2013
Da, am gresit eu data. Pana sambata , pe 6, cand s-au adunat persoanele inselate in fata politiei si stirea a aparut si in presa. Daca eu am fost singura persoana din toata firma care v-a raspuns macar la intrebari, asta nu inseamna ca daca ma amenintati pe mine veti rezolva cu ceva situatia. Din pacate dvs. nu intelegeti ca nu am fost decat o simpla angajata, fara experienta, aflata la primul loc de munca si ca nu la mine se afla banii si contractele dvs..
nicu Marti, 9 Aprilie 2013
cum il cheama pe acel tepar care a luat bani domnisoara draga esti complice ai sa ei si tu citiva anisori
Riko Marti, 9 Aprilie 2013
Daca totul este in regula de ce telefoanele sunt inchise tzeparule?Sau bucurat copii tai cand leai spus cat ai castigat luna asta?Copii mei nu au nici macar bani de pauza.
Dan Marti, 9 Aprilie 2013
Sper ca parinti tai Alexandra sunt fericiti ca au o fata atat de inteligenta.
Vasile Marti, 9 Aprilie 2013
Alexandra ai fost la politie sa spui ce stii? Sau ai luat salaru si acum teai mai linistit un pic.