Forum despre Work Jobs SRL

LEAC Vineri, 19 Aprilie 2013
Mihalache spune ca o sa vedem ce anume sa ne intilnim fata in fata nu cu amintiri din copilarie daca crede ca a facut ceva bun care il ajuta in viata cu bani nostri Ok DAR MODELU LUI DOMNUL MIHALACHE LA MAI FACUT SI ALTI
dan Vineri, 19 Aprilie 2013
eu sunt din iasi
si am sunat la politia din suceava si a zis sa astept nu stie daca o sa mai vad bani inapoi
voi ce ziceti
mari Vineri, 19 Aprilie 2013
fratilor sa vina acel mihalache sa stam fata in fata sa ne spunem ofurile ce ne doare sau cind o sa fie o sa fie prea tirziu asa sa ii ajute domnul si maicuta domnului sal inchilozeze pe mihalache si tipele alea trei care miau luat bani o sa postesc si o sa ma rog la dumnezeu pentru bani pe care ii am dat bine nu o sai fie la nici unul dintre ei pe una dintre ele stiu unde sta
leac Vineri, 19 Aprilie 2013
am fost astazi la firma si sunt in usa plicuri cu facturi si usa este inchisa
MARI Vineri, 19 Aprilie 2013
DOMNULE MIHALACHE CE O SA VEDEM MINCIUNI OAMENI TEPUITI OAMENI CARE AU IMPRUMUTAT BANI SA MEARGA SA CISTIGE BANI PRIN MUNCA CINSTITA RUSINE SA VA FIE DE BANI AIA POATE ITI VA CUMPARA PENTRU INMORMINTARE AM SA APRIND CITE O LUMINARE IN FIECARE ZI PENTRU 300 EURO RUSINE
booss Sambata, 20 Aprilie 2013
pe siguranta sa pleci sa mai lucrzi o luna si sa nu vezi banii nu ai pierdut destul cum sa pleci
mary Duminica, 21 Aprilie 2013
vedeti ca plecam pe 28 ori vreti suma de bani inapoi
mary Luni, 22 Aprilie 2013
politia no sa faca nimic pentru ca asa este respectata in Rominia aici in rominia se traieste cu minciuna ba fratilor noi suntem tepuiti si la noi in ROMINIA care fura o gaina este purtat prin tribunale ani iar care persoane ca exemplu Miron Mihalache traieste alaturi de ci care il apara ma intreb daca era CEAUSESCU dura atita timp pentru a ne da un rezultat Vreau sa le comunic acelor fete de nimi cu pregatire de nota unu ca nu o sa ajunga departe cu asemenea afaceri ca odata se umple paharu si vai de ele RUSINE SA VA FIE DOMNULE MIHALACHE IN POSTUL PASTELUI SA MINTI SI SA ITI BATI JOC DE NISTE OAMENI CARE AU IMPRUMUTAT BANI E STRIGATOR LA CER OARE CUM MERGETI LA BISERICA PENTRU A VA IMPARTASI PENTRU CA AVETI SI DUMNEAVOASTRA O FAMILIE CRED
ddd Luni, 22 Aprilie 2013
oameni buni aici oricine se poate da MIHALACHE unde sa pleci pe 28 banii sau dat sa ne fie de bine nu mai avem ce face am verificat contractele si sunt legale dar atit
mary Luni, 22 Aprilie 2013
pentru Domnul Mihalache si pentru cele trei care mia luat bani sa dea dumnezeu cu toti bani care mi a luat loc de veci si luminari va pot spune domnule mihalache ca voi aprinde luminari pentru bani pe care iai luat sa nu credeti ca ati scapat sau o sa faceti rau si profitati de increderea unor persoane bine nu iti va fi TEPARILOR
leac Marti, 23 Aprilie 2013
fratilor invatatii si pe alti sa nu o pateasca ca atunci cind semnez un contract pentru o perioada se stabileste o suma de bani si cine nu o respecta plateste stati de vorba cu un avocat si vedeti ce spune Miron mihalache nici nu ests in baza de date aceasta persoana nea tras teapa si pa adio bani mergeti la biserici si platiti slujbe pe capul celor trei analfabete si pe capul lui in 40 de zile se duce loc de verdeata loc de veci nu stati si cititi minciunile altor care se da drept persoana lui mihalache
ddd Marti, 23 Aprilie 2013
vede ti voi ca pina la dumnezeu te maninca sfintii
leac Marti, 23 Aprilie 2013
un pic de credinta si citeva slujbe te pune in carucior dumnezeu nu ti le da toate odata pe rind acum sau mai tirziu nu te joci cu slujbele platite la preot
Tzepuit Marti, 23 Aprilie 2013
Da...tzeapa tot tzeapa a ramas,eo unu am parasit Romania.Bineinteles nu cu ''Domnu'' mihalache..sper ca politia sa-i prinda si sa se faca dreptate,si pe cele de la birou care au fost complice la treaba asta.banii nu o sa-i tina o vesnicie.tot se intorc ei in tara noastra si o sa fie depistati de oamenii legii! In plus ''Domnule'' Mihalache,ma bucur pentru tine,tocmai tzi-ai facut o gramada de dusmani,si sper sa ai parte din plin de razbunarea lor.Sa numai spun de lumanarile aprinse acum in post'u Paste'lui.Tot ai sa fii de gasit,sa de-a Dumnezau sa ai parte de tortura care trebuie!!! Whatch your back! ;)
nicu Miercuri, 24 Aprilie 2013
analfabetele sau ascuns stau precum ursul la hibernat macar sami dea dosarul am sa postesc zile la rind pe capul lor
leac Miercuri, 24 Aprilie 2013
stam la mina politistilor eu ma intreb politia justitia sia facut vreodata datoria a respectat legea ca de cel ce fura o gaina ii da 10 ani iar cel care trag tepe ii da cu suspendare
ddd Miercuri, 24 Aprilie 2013
cine mai vrea sa plece cu aceasta firma cu ce curaj
C Luni, 29 Aprilie 2013
deci DOMNUL MIHALACHE MIRON ,,,,,,,,TEPUITORUL ANULUI 2013,,,,,,,, mai au curaj sa mai cheme persoane pentru a le insela in Rominia au fost hoti si nimeni nu ii va starpi cu legile care sunt in tara la noi daca Domnul MIHALACHE facea asemenea lucruri dincolo de granita a doua zi era arestat am sa ma rog la biserica si am sai aprind cite o luminare asa sai ajute dumnezeu si lui si familiei lui ca nea luat si dosarul si bani DUMNEZEU SA TI AJUTE
C Marti, 30 Aprilie 2013
TEPUITORUL ,,,,,,,FIRMA WORK JOBS SRL ,,,,,,,NU PUNETI BOTUL VA TRAGE SI VA IA BANI SI MAI PLECATI LA LUCRU LA PASTELE CAILOR
c Sambata, 4 Mai 2013
DOMNULE MIHALACHE PRESUPUS CARE ESTI SEARA DE INVIERE SA VA ADUCA IN CASA BINE SANATATE ALATURI DE CEI DRAGI ASA CUM ATI FOST ALATURI DE NOI ASA SATI AJUTE DUMNEZEU CUM NEAI AJUTAT PE NOI RUSINE SATI FIE CU FIRMA TA CU TOT SATI STEA IN GIT NAFURA CIND TE DUCI BA TE IMPARTASESTI